Розпорядження начальника ВА  "Про створення координаційної ради з питань сімейної пол..."  № 1410 від 15.09.2023р. 
Документ №1410 від 15.09.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 15.09.2023УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 15.09.2023  № 1410
м. Слов'янськ
 

Про створення координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в Слов’янській міській територіальній громаді       З метою координації зусиль щодо створення соціальних умов для належного функціонування й розвитку сім’ї як основи суспільства, підвищення статусу жінок у суспільстві, утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження і протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, на виконання законів України  «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків» (із змінами), «Про забезпечення та протидію домашньому насильству» (із змінами), «Про протидію торгівлі людьми» (із змінами), керуючись ст.15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Створити координаційну раду з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в Слов’янській міській територіальній громаді  та затвердити її персональний склад (додається).


2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в Слов’янській міській територіальній громаді (додається).


3. Рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 03.04.2019 № 826 «Про створення координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в м.Слов’янськ» визначити  таким, що втратило чинність.


4. Координацію роботи з цього розпорядження покласти на відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко).
Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                     Вадим ЛЯХДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2023 © Всі права застережено.