Проєкт рішення міської ради  "Про результати діяльності батальйону патрульної поліції..."  № 04.02-14/94 від 19.02.2021р. 
Документ №04.02-14/94 від 19.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

19.02.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Нікулеско С.Б.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про результати діяльності батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції на території м.Слов’янськ за 2020 рік.Заслухавши інформацію т.в.о. командира батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції  на території м. Слов’янськ «Про результати діяльності батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції  на території м. Слов’янськ за 2020 рік» міська рада відмічає, що батальйоном патрульної поліції вживалися системні заходи, спрямовані на удосконалення забезпечення належної реалізації повноважень Національної поліції України.


За 2020 рік в м. Слов’янську забезпечено своєчасне реагування на  15236 викликів та звернень громадян, які надійшли на спецлінію «102», це приблизно 42 події щодобово.

Середній час відпрацювання одного завдання (отримав-виконав) в місті Слов’янську становить 36 хв. 29 с.


За 2020 рік співробітниками батальйону патрульної поліції в містах Краматорську та Слов'янську в м. Слов'янську було складено 12 042 матеріалів за адміністративні правопорушення, з яких 1 720 (16,6% від загальної кількості) за порушення громадської безпеки та за порушення правил дорожнього руху 8 608 (83,4% від загальної кількості) що свідчить про високий рівень превентивної діяльності та своєчасного припинення правопорушень. Середня кількість адміністративних матеріалів за місяць становить 884.


Масовими  порушеннями стали:


       1. У сфері безпеки дорожнього руху:


- перевищення встановлених обмежень швидкості руху; керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування; керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння; порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.


2. У сфері забезпечення громадської безпеки:


- розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді; куріння тютюнових виробів у заборонених місцях; порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів; дрібне хуліганство; дрібне викрадення чужого майна.


      За 12 місяців 2020 року на території м.Слов'янська зареєстрована 264 дорожньо-транспортних пригод, з яких 53 ДТП з потерпілими, з них 75 особ травмовано та 9 людей загинули.


        Велику увагу співробітники патрульної поліції в містах Краматорську та Слов'янську приділяють реагуванню на повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення. Патрульними поліцейськими протягом 2020 року на території міста Слов'янська було затримано 116 осіб причасних до скоєння правопорушень кримінального характеру, розкрито по «гарячим слідам» та зареєстровано в ЄРДР 52 правопорушення, з яких 27 - злочини у сфері обігу наркотичних засобів, 5 - крадіжок, 2 - грабежі, 2-вбивства, 3 випадки незаконного заволодіння автотранспортом, 3 випадки незаконного поводження зі зброєю та інші. Затримано 4 особи, які намагалися дати неправомірну вигоду службовій особі. За звітній період затримано 18 осіб, які знаходилися в розшуку.


Порушень публічної безпеки та громадського порядку під час масових заходів не допущено.


Слов’янська міська рада відмічає, що батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції  на території м. Слов’янськ  вжито низку заходів, спрямованих на захист прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку у місті.


       Керуючись п.40 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 86,88 Закону України “Про національну поліцію”, міська  рада


ВИРІШУЄ:


Інформацію т.в.о. командира батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції  на території м. Слов’янськ  «Про результати діяльності батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції  на території м. Слов’янськ за 2020 рік» взяти до відома.
Міський голова                                                                                                             В.М.ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.