Проект рішення міської ради  "Про Програму економічного і соціального розвитку м. Сло..."  №  від 08.10.2019р. 
Документ  від 08.10.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

08.10.2019p. - ОприлюдненоПроект
Сміренський В.В.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про Програму економічного

і соціального розвитку м. Слов’янська на 2020 рікРозглянувши проєкт Програми економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2020 рік, враховуючи рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від ________ № __________ «Про попередній розгляд проєкту Програми економічного і соціального розвитку м. Слов’янська на 2020 рік», протокол постійної комісії міської ради з питань економічної політики, бізнесу, бюджету та фінансів від _________ №__________, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №335), розпорядження міського голови від 20.08.2019 №271-р «Про розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2020 рік», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2020 рік (далі-Програма) (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів виконавчих органів міської ради щоквартально до 15 числа, що настає за звітним періодом, інформувати управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради про хід і результати виконання Програми.

3. Управлінню економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради (Сміренський) забезпечити щопівроку подання Слов’янській міській раді звітів про хід і результати виконання Програми.

4. Заступникам міського голови Підлісному Ю.І., Рубану А.Є., Секлецову А.В., Шаульській В.В., заступнику міського голови – керуючого справами виконкому Воропаєву В.М., керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити реалізацію заходів Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Ляха В.М. та на постійні комісії міської ради.


Міський голова                                                                                 В.М. ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.