Розпорядження керівника ВЦА  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 582 від 15.11.2021р. 
Документ №582 від 15.11.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 17.11.2021



УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
КЕРІВНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
від 15.11.2021  № 582
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Єфименку Павлу Григоровичу та гр. Єфименку Олександру Івановичу


Розглянувши заяву гр. Єфименка Павла Григоровича, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), гр. Єфименка Олександра Івановича, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація)  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: Донецька обл., Краматорський район, сел. Билбасівка, вул. Центральна, 230А (колишня вул. Леніна) для обслуговування магазину № 12 (Договір купівлі-продажу від 25.04.2001 № 316, зареєстрований 22.08.2001, номер запису 9 в книзі 1), керуючись п. 27 ч.1 ст.4 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», ст. 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій»:


1. Надати дозвіл гр. Єфименку Павлу Григоровичу та гр. Єфименку Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0461 га за адресою: Донецька обл., Краматорський район, сел. Билбасівка, вул. Центральна, 230А для обслуговування магазину № 12 із земель житлової та громадської забудови (03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади.


2. Рекомендувати гр. Єфименку П.Г., гр. Єфименку О.І.:


2.1 У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.


2.2 Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.


2.3 До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.


3. Координацію за виконанням вимог цього розпорядження залишаю за собою.




Керівник Слов’янської міської

військово-цивільної адміністрації                                                                       Вадим ЛЯХ



Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2025 © Всі права застережено.