Розпорядження керівника ВЦА  "Про надання права першого та другого підпису..."  № 90 від 05.10.2021р. 
Документ №90 від 05.10.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 08.10.2021



УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
КЕРІВНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
від 05.10.2021  № 90
м. Слов'янськ
 

Про надання права першого

та другого підпису


У зв’язку із припиненням повноважень Слов’янської міської ради та її виконавчих органів, враховуючи Указ Президента України «Про утворення військово-цивільної адміністрації» від 26.05.2021 року № 210/2021, відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 № 758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» (зі змінами), керуючись статтею 1, пунктами 2 та 8 частини 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»:


1. Надати право першого підпису на документах відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (платіжних, розрахункових та інших документах фінансового характеру) – начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області Міщенку Олександру Миколайовичу  та Туріщевій Світлані Геннадіївні – заступнику начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області.


2. Надати право другого підпису на документах відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (платіжних, розрахункових та інших документах фінансового характеру) – Ночкіній Світлані Юріївні  – завідувачу сектора бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області.


3. Особам, визначеним у п.1, п.2 цього розпорядження, використовувати право першого та другого підпису на документах фінансового характеру відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради для:

3.1. подання податкової, фінансової та іншої звітності;

3.2. подання кошторисів, довідок про зміни до кошторисів та інших документів;

3.3. здійснення перерахування залишків коштів міського бюджету з рахунків відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради на рахунки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області.


4. Координацію роботи по виконанню цього розпорядження покласти на начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області Міщенка Олександра Миколайовича.


5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.



Керівник Слов’янської міської

військово-цивільної адміністрації                                                                                            В.М. Лях



Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2025 © Всі права застережено.