Розпорядження начальника ВА  "Про внесення змін до розпорядження начальника Слов'янсь..."  № 2753 від 23.06.2026р. 
Документ №2753 від 23.06.2026р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Розпорядження начальника ВА  Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов'янської міської військової адміністрації
Розпорядження начальника ВА  №2360 від 11.12.2023р. Чинний
Розпорядження начальника ВА  Про внесення змін до розпорядження начальника Слов'янської міської військової адміністрації від 11.12.2023 № 2360 "Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов'янської міської військової адміністрації"
Розпорядження начальника ВА  №682 від 19.02.2026р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 25.06.2026



УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
від 23.06.2026  № 2753
м. Слов'янськ
 

Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 11.12.2023 № 2360 “Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської військової адміністрації”  (зі змінами)


Враховуючи розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 06.05.2026 № 15/аг “Про організацію роботи деяких працівників Слов’янської міської військової адміністрації (у новій редакції)”,  лист Лиманської міської військової адміністрації від 06.04.2026 №02-06-0230 щодо надання дозволу на перебування у приміщенні, у якому розміщується  відділ ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської військової адміністрації, начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лиманської міської ради - Гусак Яні Володимирівні, з метою подальшої організації роботи в автоматизованій інформаційно-комунікаційній системі “Державний реєстр виборців” (АІКС ДРВ), у зв'язку з кадровими змінами та відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 № 572 “Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних відділів адміністрування Державного реєстру виборців” (із змінами), з метою забезпечення обмеження несанкційованого доступу до інформації, що міститься у базі даних Державного реєстру виборців, керуючись ст.15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”:


1. Внести наступні зміни до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 11.12.2023 № 2360 “Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської військової адміністрації” (зі змінами):


1.1 Викласти п.1 розпорядження в новій редакції:

“1. Визначити локацію для тимчасового розміщення працівників відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської військової адміністрації за адресою: вул. Торгова, 8, м. Слов’янськ.”


1.2 Додаток до розпорядження викласти в новій редакції (додається).


2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 19.02.2026 № 682 “Про внесення змін до розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації від 11.12.2023 № 2360 “Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської військової адміністрації”.


3. Координацію за виконанням цього розпорядження покласти на заступника начальника Слов’янської міської військової адміністрації Іоанна Ростова.




Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                     Вадим ЛЯХ



Додатки:



Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2026 © Всі права застережено.