Розпорядження начальника ВА  "Про надання земельної ділянки на умовах оренди ТОВАРИСТ..."  № 844 від 29.05.2025р. 
Документ №844 від 29.05.2025р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 03.06.2025



УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
від 29.05.2025  № 844
м. Слов'янськ
 

Про надання земельної ділянки на умовах оренди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАПІД-АВ»


Розглянувши заяву гр. Кудіної Марини Олександрівни, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), що діє на підставі довіреності, посвідченої приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Федоренко В.В., зареєстрованої в реєстрі 15.04.2025 за № 1003 від ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАПІД-АВ», юридична адреса: м. Київ, вул. Монтажників, 72 (код ЄДРПОУ 40053753) про надання земельної ділянки на умовах оренди за адресою: м. Слов’янськ, вул. Центральна, 47 для обслуговування нежитлової будівлі автостанції (номер відомостей про речове право 16459487, дата державної реєстрації 19.09.2016), керуючись ст. 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», постановою Верховної Ради України від 18.07.2022 № 2397-IX «Про здійснення начальниками Дружківської, Костянтинівської та Слов’янської міських військових адміністрацій Краматорського району Донецької області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Надати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАПІД-АВ» на умовах оренди терміном на 1 (один) рік земельну ділянку площею 0,4179 га (кадастровий номер 1414100000:01:003:0012) за адресою: м. Слов’янськ, вул. Центральна, 47 для обслуговування нежитлової будівлі автостанції із земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення (12.04 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства) комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади.


2.  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАПІД-АВ»:



2.1 Виконувати обов’язки землекористувача згідно ст. 96 Земельного кодексу України.


2.2 Оформити договір оренди землі у встановленому законом порядку.


2.3 Після державної реєстрації права оренди земельної ділянки у п’ятиденний строк надати копію договору оренди землі до Слов’янської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Донецькій області.


3. Пункт 1 даного розпорядження набирає чинності з моменту державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.


4. Координацію за виконанням цього розпорядження покласти на заступника начальника Слов’янської міської військової адміністрації Андрія Секлецова.




Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                    Вадим ЛЯХ



Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2025 © Всі права застережено.