Розпорядження начальника ВА  "Про дозвіл укладання договору дарування..."  № 1342 від 09.07.2024р. 
Документ №1342 від 09.07.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 10.07.2024УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 09.07.2024  № 1342
м. Слов'янськ
 

Про дозвіл укладання договору даруванняРозглянувши заяви від 18.06.2024 та надані документи гр. (інформація конфіденційна) яка зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), м. Слов’янськ Краматорського району Донецької області, яка діє в своїх інтересах та в інтересах (інформація конфіденційна) на підставі довіреності від 06.06.2024, завіреної приватним нотаріусом Кременчуцького районного нотаріального округу Коваленком В.В., зареєстрованої в реєстрі за № 1637, та (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), м. Слов’янськ Краматорського району Донецької області, про дозвіл укласти договір дарування квартири (інформація конфіденційна) в м. Слов’янську Краматорського району Донецької області, право користування якою має малолітній (інформація конфіденційна). Обдарований – батько дитини (інформація конфіденційна), права дитини на проживання порушувати не буде, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 21.06.2024, керуючись ст. 177 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Дозволити гр. (інформація конфіденційна), яка діє в інтересах (інформація конфіденційна) на підставі довіреності від 06.06.2024, завіреної приватним нотаріусом Кременчуцького районного нотаріального округу Коваленком В.В., зареєстрованої в реєстрі за № 1637, та (інформація конфіденційна) укласти та підписати договір дарування квартири (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Краматорського району Донецької області, право користування яким має малолітній (інформація конфіденційна).
В.о. начальника Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                Іоанн РОСТОВСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2024 © Всі права застережено.