Розпорядження начальника ВА  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 1331 від 05.07.2024р. 
Документ №1331 від 05.07.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 09.07.2024УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 05.07.2024  № 1331
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Сиротіну Дмитру ОлеговичуРозглянувши заяву гр. Сиротіна Дмитра Олеговича, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: м. Слов’янськ, вул. Гончарна, 1А для обслуговування виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (номер запису про право власності/довірчої власності 40070634, дата державної реєстрації 05.01.2021), керуючись ст. 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», постановою Верховної Ради України від 18.07.2022 № 2397-IX «Про здійснення начальниками Дружківської, Костянтинівської та Слов’янської міських військових адміністрацій Краматорського району Донецької області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Надати дозвіл гр. Сиротіну Дмитру Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0063 га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Гончарна, 1А для обслуговування виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами із земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення  (11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та  споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади.


2. Рекомендувати гр. Сиротіну Д.О.:


2.1 У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.


2.2 Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.


2.3 До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.


3. Координацію за виконанням вимог цього розпорядження покласти на заступника начальника Слов’янської міської військової адміністрації Андрія Секлецова.
Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                      Вадим ЛЯХ  Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2024 © Всі права застережено.