Розпорядження начальника ВА  "Про створення міждисциплінарної команди для організації..."  № 1324 від 04.07.2024р. 
Документ №1324 від 04.07.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 05.07.2024УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 04.07.2024  № 1324
м. Слов'янськ
 

Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей родинної групи, які перебувають у складних життєвих обставинахРозглянувши подання Служби у справах дітей Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області від 27.06.2024 № 29/01-1160 про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей родинної групи: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), які зареєстровані та мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), селище Билбасівка Краматорського району Донецької області, що перебувають у складних життєвих обставинах, з підстави: скоєння фізичного та психологічного насильства над дітьми, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 21.06.2024 № 15/4, керуючись п. 20 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Законом України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Утворити міждисциплінарну команду з питань організації соціального захисту дітей (далі – міждисциплінарна команда) із числа суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту, що здійснюють свої повноваження на території Слов’янської міської територіальної громади, дітей родинної групи: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), які перебувають у складних життєвих обставинах, з підстави: скоєння фізичного та психологічного насильства над дітьми.


2. Затвердити персональний склад міждисциплінарної команди (додається).


3. Міждисциплінарна команда у своїй діяльності керується Порядком забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».


       4. Координацію роботи щодо забезпечення діяльності міждисциплінарної команди покласти на Службу у справах дітей Слов’янської міської військової адміністрації (Соколова).
Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                      Вадим ЛЯХДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2024 © Всі права застережено.