Розпорядження начальника ВА  "Про статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних ді..."  № 1303 від 02.07.2024р. 
Документ №1303 від 02.07.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 04.07.2024УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 02.07.2024  № 1303
м. Слов'янськ
 

Про статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктівРозглянувши заяву від 18.06.2024 та надані документи гр. (інформація конфіденційна), яка зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), м. Слов’янськ Краматорського району Донецької області, про надання дитині (інформація конфіденційна), (свідоцтво про народження, видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Слов’янську реєстраційної служби Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), м. Слов’янськ Краматорського району Донецької області, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і зазнала психологічне насильство, які вона перенесла внаслідок її проживання в умовах воєнних дій, збройних конфліктів, враховуючи протокол комісії з питань захисту прав дитини від 21.06.2024 № 15/3, на підставі висновку оцінки потреб сім’ї, складеного Слов’янським міським центром соціальних служб від 18.06.2024, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 № 268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (із змінами), ст.ст. 1, 30-1 Закону України «Про охорону дитинства», Законом України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Надати (інформація конфіденційна) (свідоцтво про народження, видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Слов’янську реєстраційної служби Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), м. Слов’янськ Краматорського району Донецької області, статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і зазнала психологічне насильство, яке підтверджується висновком оцінки потреб сім’ї, складеним Слов’янським міським центром соціальних служб.
Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                                   Вадим ЛЯХСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2024 © Всі права застережено.