Розпорядження начальника ВА  "Про перейменування вулиць та інших об'єктів топоніміки ..."  № 843 від 25.04.2024р. 
Документ №843 від 25.04.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Розпорядження начальника ВА  Про затвердження Переліку вулиць та інших об'єктів топоніміки в населених пунктах Слов'янської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області у новій редакції
Розпорядження начальника ВА  №1059 від 27.05.2024р. Чинний

 
Історія документа

25.04.2024p. - Прийнятий
10.05.2024p. - Набрання чинності
27.05.2024p. - Втрата чинності окремих пунктів

 
Публікації документа

На сайті 02.05.2024УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 25.04.2024  № 843
м. Слов'янськ
 

Про перейменування вулиць та інших об'єктів топоніміки в населених пунктах Слов'янської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області за результатами проведення консультації з громадськістю (громадського обговорення)


Враховуючі пропозиції Комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об'єктів, розташованих на території Слов'янської міської територіальної громади (протокол №2 від 20.12.2023, протокол №3 від 27.12.2023, протокол № 4 від 12.01.2024), результати звіту про проведення громадського обговорення щодо приведення топонімічних назв на території Слов'янської міської територіальної громади у відповідність до Закону України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії”, керуючись постановою ВРУ від 18.07.2022 № 2397-IX  “Про здійснення начальниками Дружківської, Костянтинівської та Слов’янської міських військових адміністрацій Краматорського району Донецької області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Законами України “Про регулювання містобудівної діяльності” (із змінами), “Про забезпечення функціонування української мови як державної” (із змінами), “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії” (із змінами), “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій” (із змінами), Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989, Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 (із змінами), ст.15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”:


1. Перейменувати вулиці та інші об'єкти топоніміки в населених пунктах Слов'янської міської територіальної громади  Краматорського району Донецької області за результатами проведення консультації з громадськістю (громадського обговорення) згідно з Переліком вулиць та інших об’єктів топоніміки в населених пунктах Слов’янської міської територіальної громади  Краматорського району Донецької області, які перейменовуються.

2. Затвердити Перелік вулиць та інші об'єкти топоніміки в населених пунктах Слов'янської міської територіальної громади  Краматорського району Донецької області , які перейменовуються (додається).

3. Управлінню житлового та комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації (Заруба) організувати та здійснити відповідні заходи по заміні табличок та покажчиків дорожнього руху, пов’язаних з перейменуванням вулиць відповідно до норм чинного законодавства.

4. Управлінню містобудування та архітектури Слов’янської міської військової адміністрації (Шпак):

4.1 Забезпечити подання відповідних документів до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» щодо внесення відповідних змін до словників Державного реєстру прав по Слов’янській міській територіальній громаді Краматорського району Донецької області.

4.2 Довести дане розпорядження до зацікавлених організацій, служб, установ, підприємств територіальної громади, з метою використання в роботі.

5. Розпорядження набирає чинності через 10 робочих днів з дня підписання.

6. Координацію за виконанням цього розпорядження покласти на заступника начальника Слов’янської міської військової адміністрації Іоанна Ростова.
Начальник Слов’янської

міської військової адміністрації                                                                                Вадим ЛЯХ

Додатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2024 © Всі права застережено.