Розпорядження начальника ВА  "Про затвердження Орієнтовного плану проведення структур..."  № 441 від 29.02.2024р. 
Документ №441 від 29.02.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Розпорядження начальника ВА  Про проведення Слов’янською міською військовою адміністрацією Краматорського району Донецької області консультацій з громадськістю з питання перейменування бульварів, вулиць, провулків та інших об’єктів топонімії населених пунктів Слов’янської міської територіальної громади
Розпорядження начальника ВА  №515 від 11.03.2024р. Чинний
Розпорядження начальника ВА  Про внесення змін до розпорядження начальника Слов'янської міської ВА від 29.02.2024 № 441 "Про затвердження Орієнтовного плану проведення структурними підрозділами Слов'янської міської військової адміністрації консультацій з громадськістю на 2024 рік"
Розпорядження начальника ВА  №1116 від 04.06.2024р. Чинний

 
Історія документа

29.02.2024p. - Прийнятий
04.06.2024p. - Внесено зміни

 
Публікації документа

На сайті 07.03.2024УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАЧАЛЬНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
від 29.02.2024  № 441
м. Слов'янськ
 

Про затвердження Орієнтовного плану проведення структурними підрозділами Слов’янської міської військової адміністрації консультацій з громадськістю на 2024 рікВідповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами), враховуючи листи структурних підрозділів Слов’янської міської військової адміністрації, з метою підготовки проектів розпоряджень начальника Слов’янської міської військової адміністрації, керуючись ст. 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»:


1. Затвердити Орієнтовний план проведення структурними підрозділами Слов'янської міської військової адміністрації консультацій з громадськістю на 2024 рік (далі - Орієнтовний план), що додається.


2. Керівникам структурних підрозділів Слов'янської міської військової адміністрації:


2.1 Забезпечити виконання заходів, передбачених Орієнтовним планом;


2.2 У разі потреби надавати до відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Слов'янської міської військової адміністрації (Кравченко) пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану.


3. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Слов'янської міської військової адміністрації (Кравченко) забезпечити оприлюднення Орієнтовного плану на офіційному веб-сайті Слов'янської міської військової адміністрації та своєчасне (у разі потреби) узагальнення пропозицій відділів та управлінь щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану.


4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики Слов'янської міської військової адміністрації (Кравченко), контроль - на заступників начальника Слов'янської міської військової адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.
Начальник Слов’янської міської

військової адміністрації                                                                                              Вадим ЛЯХДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2024 © Всі права застережено.