НОРМАТИВНІ АКТИ
СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВА (ВЦА),
СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Вівторок, 06 травня 2025 року


Проєкти документа
Проєктів немає
Пов'язані документи
Пов'язаних документів немає
Історія документа
Історії немає
Публікації документа
На сайті 24.11.2016
Про приватизацію квартири
Від Рандарука Сергія Миколайовича, який діє в інтересах Ліпунової Людмили Володимирівни (довіреність від 18.10.2016 р., посвідчена Бігун В.В., приватним нотаріу- сом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано в ре-єстрі за № 4555), надійшли заява та матеріали з приватизації квартири конфіденційна інформація в м. Слов’янську, яка використовується нею та членами родини на умовах найму, згідно Закону України “ Про приватизацію державного житлового фонду” та ке-руючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”
1.Прохання наймача Ліпунової Людмили Володимирівни задовольнити і квартиру конфіденційна інформація в м. Слов’янську передати в спільну часткову власність в рівних частках з виплатою компенсації за брак площі кожному члену родини і визначити її уповноваженим власником квартири, за згодою членів родини.
2.Розрахунок площі, яка приватизується безкоштовно затвердити.
3.Відділу з обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло.
5.ТОВ «Цидило и К» укласти з гр. Ліпуновою Л.В. угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування квартири приватного власника в будинку житлового фонду.
Міській голова В.М.Лях
2018-2025 © Всі права застережено.