Проєкт розпорядження керівника ВЦА  "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на ав..."  № 01.02-04/9 від 22.10.2021р. 
Документ №01.02-04/9 від 22.10.2021р. Прийнятий
        

 
Розпорядження

Розпорядження керівника ВЦА  Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування
Розпорядження керівника ВЦА  №718 від 29.11.2021р. Чинний

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

22.10.2021p. - Оприлюднено
29.11.2021p. - Прийнятий
17.11.2021p. - Громадські слухання
19.11.2021p. - Громадські слуханняПроєкт
Макієнко Р.В.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
КЕРІВНИКА СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ
 
м. Слов'янськ
 

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування


Розглянувши лист відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області від 04.10.2021 № 12-31/4, згідно із зверненнями автомобільних перевізників від 02.09.2021 щодо необхідності підвищення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та наданих ними Звітами про науково-технічну роботу: «Виконання техніко-економічного обґрунтування зміни рівня тарифу при перевезені пасажирів на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху транспортними засобами ПАЗ-32054 (СПГ) та режимі «маршрутне таксі» транспортними засобами РУТА (СПГ) з урахуванням вимог положень чинних нормативно-правових актів», підготовлені ДП «ДержавтотрансНДІпроект» Міністерства інфраструктури України, з метою забезпечення якісного надання послуг міського пасажирського автотранспорту мешканцям Слов’янської міської територіальної громади та приведення розміру тарифів на перевезення пасажирів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, відповідно до законів України «Про автомобільний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2009 р. за № 1146/17162, враховуючи листи Державної регуляторної служби України від________ №_______, Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від _______ № _______та розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області «Про результати консультацій з громадськістю з питання встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським громадським транспортом» від_______ №_______, керуючись пунктом 8 частини 1 статті 4 та статтею 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»:


1. Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування Слов’янської міської територіальної громади у всіх режимах руху у розмірі 10,00 грн.


2. Доручити відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ВЦА (Макієнко) опублікувати дане розпорядження в газеті «Славянские объявления» не пізніше як у десятиденний строк після його прийняття та підписання.


3. Дане розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Славянские объявления».


4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на в.о. заступника керівника Слов'янської міської ВЦА Лесю Малу.
Керівник Слов’янської міської

військово-цивільної адміністрації                                                                             Вадим ЛЯХФайли:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.