Проєкт рішення міської ради  "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення зе..."  № 04.02-14/335 від 14.07.2021р. 
Документ №04.02-14/335 від 14.07.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

13.07.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у постійне користування «ДОНЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЮ»


Розглянувши заяву «ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ», юридична адреса: м. Краматорськ, вул. Академічна, 60 (код ЄДРПОУ 02226240) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у постійне користування за адресою: територія, обмежена вул. Степова, автомобільною дорогою М-03 Київ-Довжанський, вул. Сучасна та східною межею м. Слов’янськ, для розміщення, будівництва та обслуговування музейного закладу «Музей російсько-української війни» (земельна ділянка вільна від забудови), враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування, адміністративно-територіального устрою та екології, питань промисловості, підтримки малого та середнього бізнесу, керуючись ст.ст. 12,92,186 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки «ДОНЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЮ» для розміщення, будівництва та обслуговування музейного закладу «Музей російсько-української війни» за адресою: територія, обмежена вул. Степова, автомобільною дорогою М-03 Київ-Довжанський, вул. Сучасна та східною межею м. Слов’янськ.

2. Передати «ДОНЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЮ» в постійне користування земельну ділянку площею 8,5000 га (кадастровий номер 1414100000:01:023:1150) для розміщення, будівництва та обслуговування музейного закладу «Музей російсько-української війни» за адресою: територія, обмежена вул. Степова, автомобільною дорогою М-03 Київ-Довжанський, вул. Сучасна та східною межею м. Слов’янськ із земель житлової та громадської забудови (03.05 для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування) комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади.

3. Рекомендувати «ДОНЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЮ»:

3.1. У місячний термін провести державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку у встановленому законом порядку.

3.2. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням.

3.3. Виконувати обов’язки землекористувача згідно вимог ст. 96 Земельного кодексу  України.

3.4. У місячний термін стати на облік у Слов’янській державній податковій інспекції Слов’янсько-Лиманського управління Головного управління ДПС у Донецькій області.

4. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування, адміністративно-територіального устрою та екології, питань промисловості, підтримки малого та середнього бізнесу.
Міський голова                                                                                                                     В.М. ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.