Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про влаштування дитини (інформація конфіденційна) у сім..."  № 17-49 від 07.07.2021р. 
Документ №17-49 від 07.07.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішення виконавчого комітету  Про влаштування малолітньої дитини (інформація конфіденційна), у сім'ю патронатного вихователя (інформація конфіденційна)
Рішення виконавчого комітету  №753 від 21.07.2021р. Чинний

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради 21.07.2021
Порядок денний  від 21.07.2021р. 

 
Історія документа

07.07.2021p. - Оприлюднено
21.07.2021p. - Розгляд на засіданні виконавчого комітетуПроєкт
Соколова О.С.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про влаштування дитини (інформація конфіденційна)

у сім’ю патронатного вихователя

(інформація конфіденційна)        Розглянувши клопотання служби у справах дітей Слов’янської міської ради про влаштування до родини патронатного вихователя (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), дитини (інформація конфіденційна), яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку з тим, що відносно дитини складено акт органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я про підкинуту чи знайдену дитину від 07.11.2020, відомості про батьків дитини внесені відповідно до частини другої статті 135 Сімейного кодексу України, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 "Деякі питання здійснення патронату над дитиною", від 24.09.2008 року №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" (зі змінами), ст.252-256 Сімейного кодексу України, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


ВИРІШУЄ:


1. Влаштувати з __________ у сім’ю патронатного вихователя (інформація конфіденційна) малолітню дитину (інформація конфіденційна).

2. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова):

2.1. Укласти договір між виконкомом Слов’янської міської ради та патронатним вихователем (інформація конфіденційна) про патронат над дитиною.

2.2. Забезпечити передачу дитини та документів на неї, згідно з переліком, який передбачений п.20 Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148.

2.3. Здійснювати контроль за виконанням договору за умовами проживання і виховання дитини у сім’ї патронатного вихователя.

3. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова) забезпечити соціальний супровід дитини та надання їй комплексу інших соціальних послуг.

4. Управлінню соціального захисту населення (Альохіна):

4.1. Забезпечити нарахування призначень і виплату державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення патронатному вихователю відповідно до Порядку оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 та щомісячно до 5 числа кожного місяця інформувати службу у справах дітей Слов’янської міської ради про зазначені призначення та їх припинення.

4.2. Здійснення зазначених виплат на дитину, грошового забезпечення патронатному вихователю проводити щомісяця до 20 числа.

5. Амбулаторії №5 комунального некомерційного підприємства Слов’янської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Слов’янська" (Лепська) закріпити лікаря загальної практики сімейної медицини за дитиною (інформація конфіденційна, яка влаштована в сім’ю патронатного вихователя.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова).В.о. міського голови,

заступник міського голови                                                                                            В.В.Шаульська                                                                            Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.