Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна) ..."  №  від 07.07.2021р. 
Документ  від 07.07.2021р. Знятий з розгляду
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

07.07.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Соколова О.С.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про встановлення опіки над

(інформація конфіденційна)Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини-сироти, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла 07.01.2017 року, відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, не має на праві власності рухомого та нерухомого майна, зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини, керуючись п.п.40, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш У Є:


1. Призначити (інформація конфіденційна), опікуном над (інформація конфіденційна).

2. Зобов’язати опікуна оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 21 липня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність.

3. Слов’янському міському центру соціальних служб (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини.

4. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):

4.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.

4.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.

4.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

5. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):

5.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.

5.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини.

6. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах.

7. Просити відділ поліції №4 Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Кулагін) надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікунів.

8. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі.

9. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                              В.М. ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.