Проєкт рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 04.02-14/328 від 06.07.2021р. 
Документ №04.02-14/328 від 06.07.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

06.07.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «ТВИНЗ»


Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТВИНЗ», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Торська, 18 (колишня вул. Комунарів) (код ЄДРПОУ 20336400) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 6 для обслуговування боксів для авто (Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 28.09.2007 № 16096867), враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування, адміністративно-територіального устрою та екології, питань промисловості, підтримки малого та середнього бізнесу, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «ТВИНЗ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,2718 га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 6 для обслуговування боксів для авто із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади.

2. Рекомендувати Товариству з обмеженою відповідальністю «ТВИНЗ»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування, адміністративно-територіального устрою та екології, питань промисловості, підтримки малого та середнього бізнесу.
Міський голова                                                                                                           В.М. ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.