Проєкт рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 04.02-14/329 від 06.07.2021р. 
Документ №04.02-14/329 від 06.07.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

06.07.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Електрик»


Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Електрик», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Світлодарська, 91 (колишня вул. Чубаря) (код ЄДРПОУ 32167775) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 6 для обслуговування будівлі автогаражу (бокси для машин) (Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 29.12.2003 № 2468320), враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування, адміністративно-територіального устрою та екології, питань промисловості, підтримки малого та середнього бізнесу, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Електрик» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,1866 га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 6 для обслуговування будівлі автогаражу (бокси для машин) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади.

2. Рекомендувати Товариству з обмеженою відповідальністю «Електрик»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування, адміністративно-територіального устрою та екології, питань промисловості, підтримки малого та середнього бізнесу.Міський голова                                                                                                              В.М. ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.