Проєкт рішення міської ради  "Про звільнення орендарів від орендної плати за користув..."  № 04.02-14/314 від 31.05.2021р. 
Документ №04.02-14/314 від 31.05.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

28.04.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Скиба Л.О.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади на період дії протиепідемічних обмежувальних заходівУ зв’язку зі зверненням громадської організації «СЛОВ’ЯНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ САМБО» та з метою запобігання негативному розвитку епідемічної ситуації та для підтримки орендарів комунального майна в зв’язку з встановленням карантину і обмежувальних заходів у своїй діяльності, враховуючи рішення виконкому Слов’янської міської ради від _________№________ «Про клопотання перед Слов’янською міською радою про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів», протокол засідання Слов’янської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.12.2020 року № 45 та протокол засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та міського господарства від 08.04.2021 № 4, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Цивільним кодексом України, ст.26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Звільнити від орендної плати за користування майном комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади на період з 08.01.2021 року до 24.01.2021 року орендарів по наступному виду господарської діяльності та виду приміщень:

- об’єкти для розміщення спортивних залів.


2. Орендодавцям майна комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади припинити нарахування орендної плати щодо об’єктів, визначених у пункті 1 рішення.


3. Встановити, що дія цього рішення не поширюється на договори оренди комунального майна щодо яких встановлено пільгову орендну плату (1 грн. без ПДВ в рік).


4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та міського господарства (Кирик В.В.).
Міський голова                                                                                                                  В.М.ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.