Проєкт рішення міської ради  "Про надання згоди на списання майна комунальної власнос..."  № 04.02-14/305 від 31.05.2021р. 
Документ №04.02-14/305 від 31.05.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

09.04.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Скиба Л.О.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання згоди на списання майна комунальної

власності Слов’янської міської територіальної

громади, яке знаходиться на балансі комунального

підприємства Слов’янської міської ради

«Водозниження»     Враховуючи рішення виконкому Слов’янської міської ради від________ №______ «Про клопотання перед Слов’янською міською радою про надання згоди на списання майна комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансі комунального підприємства Слов’янської міської ради «Водозниження», рішення Слов'янської міської ради від 28.08.2020 року № 33-LXХXVI-7 «Про затвердження Порядку списання майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м.Слов'янська, керуючись ст.26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:

       1.Надати згоду на списання з балансу комунального підприємства Слов’янської міської ради «Водозниження» майна комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади  у зв'язку з повним фізичним і моральним зносом та непридатністю до подальшої експлуатації на підставі актів на списання основних засобів з №1 по №8, з №11 по №24, №№26, 30,31 від 16.11.2020 та актів технічного висновку товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «ТМР» від 12.11.2020 (перелік майна додається).


2. Директору комунального підприємства Слов’янської міської ради «Водозниження» Фарзалиєву С.Г. здійснити списання та ліквідацію майна, зазначеного у додатку до цього рішення, відповідно до вимог законодавчих та нормативних актів України, надавши до управління комунальної власності Слов’янської міської ради  (Скиба) звіт про ліквідацію майна.


3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та міського господарства (Кирик).
Міський голова                                                                                                                       В.М. ЛяхФайли:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.