Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження вартості харчування учнів закладів за..."  №  від 23.02.2021р. 
Документ  від 23.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

23.02.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Рубльовський І.М.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про затвердження  вартості харчування

учнів закладів загальної середньої освітиЗ метою організації повноцінного харчування учнів закладів загальної середньої освіти, які потребують соціальної підтримки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування  у навчальних та оздоровчих закладах» (із змінами), керуючись ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 56 Закону України «Про освіту», ст. ст. 21, 22 Закону України «Про загальну середню освіту», підпунктом 6 пункту «а» ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради


  

ВИРІШУЄ:1.Затвердити з 18.03.2021 року вартість безкоштовного одноразового харчування для учнів  пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, визначених у Порядку надання пільг на оплату за харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах та НВК №1 за рахунок місцевого бюджету на 2021 рік, затвердженому рішенням Слов’янської міської ради від _________ № ________, у розмірі 16,50 грн.


2.Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський) забезпечити облік та звітність з використання коштів, які виділяються на пільгове харчування, відповідно до чинного законодавства.


3.Фінансовому управлінню (Ковальов) проводити фінансування витрат на цілі, визначені даним рішенням, у межах коштів, передбачених у кошторисах закладів загальної середньої освіти на харчування.


4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.
Міський голова                                                                                                                  В. М. Лях
Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.