Проєкт рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 04.02-14/98 від 22.02.2021р. 
Документ №04.02-14/98 від 22.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

22.02.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СОДОВИЙ ЗАВОД»


Розглянувши заяву арбітражного керуючого Магдєєвої Найли Мігдятівни – ліквідатора ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВУ «СОДОВИЙ ЗАВОД», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Світлодарська, 91 (колишня вул. Чубаря) (ідентифікаційний код 00204895) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 6А для обслуговування будинку майстерні ділянки СУ-451 (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності /довірчої власності 38683585, дата державної реєстрації 09.10.2020), враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СОДОВИЙ ЗАВОД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0560га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 6А для обслуговування будинку майстерні ділянки СУ-451  із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) комунальної власності Слов’янської міської ради.

2. Рекомендувати ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СОДОВИЙ ЗАВОД»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).
Міський голова                                                                                                           В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.