Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про виведення (інформація конфіденційна), з дитячого бу..."  № 5-14 від 16.02.2021р. 
Документ №5-14 від 16.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Прядок денний засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради 03.03.2021
Порядок денний  від 03.03.2021р. 

 
Історія документа

16.02.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Соколова О.С.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про виведення (інформація конфіденційна),

з дитячого будинку сімейного типу

(інформація конфіденційна)       Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву та надані документи громадянами України: (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), щодо виведення (інформація конфіденційна), з дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), в зв’язку з бажанням повнолітнього жити у квартирі, яку було придбано за державні кошти та самостійно розпоряджатися своїми коштами на власний розсуд. Встановлено, що повнолітній, (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Сіверської міської ради, навчається у Слов'янському багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти імені П.Ф.Кривоноса, має власне житло за адресою: (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини, керуючись ст.ст.256-1, 256-2, 256-3, 256-4 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш УЄ:


1. Вивести (інформація конфіденційна), на наступний день після прийняття даного рішення з дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна).

2. Припинити з 03.03.2021 року дію Угоди від 17.07.2019 №31-ДБСТ «Про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу», в частині влаштування до (інформація конфіденційна) (інформація конфіденційна).

3. Рішення виконкому від 17.07.2019 №1559 «Про створення на базі родини (інформація конфіденційна) дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна)» визнати такими, що втратило чинність в частині влаштування на виховання та спільне проживання (інформація конфіденційна).

5. Службі у справах дітей (Соколова) направити дане рішення до всіх зацікавлених служб.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                               В.М. Лях
Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.