НОРМАТИВНІ АКТИ
СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 08 березня 2021 року
 Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про влаштування до дитячого будинку сімейного типу (інф..."  № 5-10 від 16.02.2021р. 
Документ №5-10 від 16.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Прядок денний засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради 03.03.2021
Порядок денний  від 03.03.2021р. 

 
Історія документа

16.02.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Соколова О.С.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про влаштування до дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) на виховання та спільне проживання (інформація конфіденційна)       Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву та надані документи громадянами України: (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), щодо поповнення дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна).

       Встановлено, що (інформація конфіденційна), має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, враховуючи, що дитина відібрана у матері - (інформація конфіденційна), без позбавлення її батьківських прав, відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

       (Інформація конфіденційна), має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, враховуючи, що рішенням дитина відібрана у матері (інформація конфіденційна), без позбавлення її батьківських прав, відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

       Діти являються рідними братами, перебувають у комунальному закладі “Центр соціально-психологічної реабілітації у м.Слов’янську”, зареєстровані за адресою: (інформація конфіденційна), не мають нерухомого майна на праві власності.

       Дитячий будинок сімейного типу створено рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 19.11.2014 №432 “(інформація конфіденційна)” (зі змінами). Подружжя (інформація конфіденційна) має досвід виховання дітей-вихованців та трьох рідних дітей, створили належні умови для виховання та утримання дітей-вихованців.

       Враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини, рекомендації Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах дітей міської ради про наявність умов для поповнення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), з метою захисту прав та законних інтересів дитини на сімейне виховання, керуючись ст.ст.256-5, 256-6, 256-7, 256-8 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, керуючись п.3, ч.1 ст.247 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


ВИРІШУЄ:


1. Передати на наступний день після прийняття даного рішення на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), які мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), дітей: (інформація конфіденційна).

2. Покласти на батьків-вихователів (інформація конфіденційна) персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створення належних умов для розвитку їх природних здібностей, підготовку до самостійного життя та праці дітей: (інформація конфіденційна).

3. Дотримання права користування житловою площею дітьми (інформація конфіденційна) за адресою: (інформація конфіденційна), покласти на батьків-вихователів (інформація конфіденційна).

4.Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова):

4.1 Підготувати договір про влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу на виховання та спільне проживання.

4.2 Надати батькам - вихователям документи на дітей. Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, виховання дітей — вихованців в дитячому будинку сімейного типу.

4.3 Готувати щорічно до 03 березня звіт про стан утримання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу.

5. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова):

5.1 Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника, видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу, соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу.

5.2 Забезпечити здійснення соціального супроводу дитячого будинку сімейного типу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

5.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 03 березня звіт про виконання плану соціального супроводу дітей та дитячого будинку сімейного типу.

6. Управлінню соціального захисту населення (Альохіна):

6.1 Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на дитину грошового забезпечення батькам – вихователям у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

6.2 Здійснювати виплати на дітей та грошове забезпечення батькам – вихователям щомісяця до 20 числа.

6.3 Забезпечити щорічне оздоровлення дітей на пільгових умовах.

7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):

7.1 Закріпити за дитиною-вихованкою дільничного сімейного лікаря.

7.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання дітей у дитячому будинку сімейного типу.

7.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дітьми та проходженням ними двічі на рік медичного огляду.

7.4 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здоров’я дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 03 березня звіт про стан здоров’я дітейи, дотримання батьками – вихователями рекомендацій лікаря.

8. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):

8.1 Забезпечити право на здобуття освіти дітьми - вихованцями, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.

8.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу.

8.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 03 березня звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність в дитячому будинку сімейного типу необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь батьків-вихователів у вихованні дітей.

9. Фінансовому управлінню Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування дитячого будинку сімейного типу.

10. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Донецькій області (Загурський):

10.1 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу.

10.2 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан захисту прав та законних інтересів дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 03 березня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дітей та батьків - вихователів.

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль - на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                               В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.