Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слов..."  №  від 16.02.2021р. 
Документ  від 16.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

16.02.2021p. - Оприлюднено
23.02.2021p. - Оновлено (нова редакція)Проєкт
Кравченко Д.В.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Слов'янської міської ради від

20.01.2021 № 59 “Про затвердження

Орієнтовного плану проведення

виконавчими органами Слов'янської

міської ради консультацій

з громадськістю на 2021 рік”
       Враховуючи пропозиції відділів, управлінь Слов’янської міської ради,  відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 (Із змінами) «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської радиВИРІШУЄ:


1. Внести зміни до Орієнтовного плану проведення виконавчими органами Слов'янської міської ради консультацій з громадськістю на 2021 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 20.01.2021 № 59 “Про затвердження Орієнтовного плану проведення виконавчим комітетом Слов'янської міської ради консультацій з громадськістю на 2021 рік” (далі - Орієнтовний план), виклавши його у новій редакції (додається).


2. Керівникам відділів, управлінь Слов'янської міської ради:


2.1. Забезпечити виконання заходів, передбачених Орієнтовним планом;


2.2. У разі потреби надавати до відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко) пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану.


3. Відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко) забезпечити оприлюднення Орієнтовного плану на офіційному вебсайті Слов'янської міської ради у триденний строк після прийняття даного рішення та своєчасне (у разі потреби) узагальнення пропозицій відділів та управлінь щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану.


4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко), контроль - на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.
Міський голова                                                                                                               В.М.Лях
Файли:Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.