Проєкт рішення міської ради  "Про надання згоди на списання майна комунальної власнос..."  №  від 04.02.2021р. 
Документ  від 04.02.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

04.02.2021p. - ОприлюдненоПроєкт
Скиба Л.О.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання згоди на списання майна

комунальної власності Слов’янської міської

територіальної громади, що знаходиться на

балансі комунального підприємства Слов’янської

міської ради «Керуюча компанія №4»


      Розглянувши звернення комунального підприємства Слов’янської міської ради «Керуюча компанія №4» від 03.12.2020 № 02-04/484 про списання з балансу підприємства майна комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади у зв’язку зі 100% зносом та непридатністю його до подальшої експлуатації, враховуючи рішення виконкому Слов’янської міської ради від_______№___________ «Про клопотання перед Слов’янською міською радою щодо надання згоди на списання майна комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади, що знаходиться на балансі комунального підприємства Слов’янської міської ради «Керуюча компанія №4», керуючись рішеннями Слов'янської міської ради від 28.08.2020 №33-LXХХVI-7 «Про затвердження Порядку списання майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м.Слов’янська, з балансу комунальних підприємств, установ, закладів, організацій», ст. 26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати згоду на списання з балансу комунального підприємства Слов’янської міської ради «Керуюча компанія №4» майна комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади у зв’язку зі 100% зносом та непридатністю його до подальшої експлуатації, згідно актів на списання з №1 по №8  від 13.10.2020 (перелік майна додається).


2. Надати доручення директору комунального підприємства Слов’янської міської ради «Керуюча компанія №4» Гавриловій Н.В. здійснити списання майна, що зазначене у додатку до даного рішення, відповідно до вимог законодавчих та нормативних актів України, надавши до виконавчого комітету Слов’янської міської ради (управління комунальної власності Слов’янської міської ради) акт ліквідації майна.


3.        Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та міського господарства (Кирик).
Міський голова                                                                                                                     В.М. Лях

Файли:Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.