Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про призначення особи, яка буде представляти інтереси н..."  № 32-18 від 06.11.2019р. 
Документ №32-18 від 06.11.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішення виконавчого комітету  Про призначення особи, яка буде представляти інтереси неповнолітнього на час здійснення права на спадкування
Рішення виконавчого комітету  №2247 від 04.12.2019р. Чинний

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 04.12.2019
Порядок денний  від 04.12.2019р. 

 
Історія документа

06.11.2019p. - Оприлюднено
04.12.2019p. - Розгляд на засіданні виконавчого комітетуПроєкт
Соколова О.С.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про призначення особи, яка буде

представляти інтереси неповнолітнього

на час здійснення права на спадкування       Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна) рішенням виконавчого комітету Слов’янської міської ради (інформація конфіденційна) призначена опікуном над малолітнім (інформація конфіденційна). Малолітній (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини-сироти, у зв’язку з тим, що мати, (інформація конфіденційна), померла (інформація конфіденційна), батько дитини, (інформація конфіденційна), помер (інформація конфіденційна), малолітній зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), має частку спадкового майна після померлої матері, яке розташоване за адресою: (інформація конфіденційна), яке належало на праві власності померлій матері (інформація конфіденційна), керуючись п.п.3, 63 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства»,  ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш У Є:


1. Призначити опікуна дитини (інформація конфіденційна), особою, яка буде представляти інтереси малолітнього (інформація конфіденційна), на час здійснення права на спадкування майна, яке належало на праві власності померлій матері (інформація конфіденційна), яке розташоване за адресою: (інформація конфіденційна).

2. Закріпити за (інформація конфіденційна), право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна).

3. Дотримання права користування житловим приміщенням малолітнім (інформація конфіденційна), покласти на опікуна (інформація конфіденційна).

4. Обов’язки щодо збереження спадкового нерухомого майна, після померлої матері дитини, яке розташоване за адресою: (інформація конфіденційна), покласти на опікуна (інформація конфіденційна).

5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                               В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.