Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна)..."  № 31-40 від 25.10.2019р. 
Документ №31-40 від 25.10.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішення виконавчого комітету  Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна)
Рішення виконавчого комітету  №2176 від 20.11.2019р. Чинний

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 20.11.2019
Порядок денний  від 20.11.2019р. 

 
Історія документа

25.10.2019p. - Оприлюднено
20.11.2019p. - Розгляд на засіданні виконавчого комітетуПроєкт
Соколова О.С.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про встановлення опіки над

(інформація конфіденційна)       Розглянувши заяву та надані документи громадянами України (інформація конфіденційна), які зареєстровані та мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над малолітньою (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини-сироти, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла 27.07.2019 року, відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, не має на праві власності рухомого та нерухомого майна, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш У Є:


1. Призначити (інформація конфіденційна) опікунами над малолітньою (інформація конфіденційна).

2. Зобов’язати опікунів (інформація конфіденційна) оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 20 листопада звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність.

3. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини.

4. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):

4.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.

4.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.

4.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

5. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):

5.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.

5.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини.

6. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах.

7. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Загурський) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікуна.

8. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі.

9. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому Воропаєва В.ММіський голова                                                                                                              В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.