Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про схвалення спорудження пам’ятника місцевого значення..."  №  від 24.10.2019р. 
Документ  від 24.10.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

24.10.2019p. - ОприлюдненоПроєкт
Руденко С.І.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про схвалення спорудження

пам’ятника місцевого значення

“Захисникам України” в місті Слов’янськуДо виконкому Слов’янської міської ради звернулася громадська організація “Учасники АТО міста Слов’янськ “ЗАХИСНИК”, що зареєстрована за адресою: вул. Горова, 127 А в м. Слов’янську з проханням спорудження пам’ятника “Захисникам України” за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Банківська в м. Слов’янську.

Розглянувши надані матеріали і керуючись Постановою Кабінету міністрів України від 08.09.2004 №1181 "Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів", Наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури, Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004 №231/806, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.12.2004 №1588/10187 "Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів", ст. 6, 25 Закону України "Про охорону культурної спадщини", ст. 30, 31, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Схвалити спорудження пам’ятника місцевого значення “Захисникам України” за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Банківська в  м. Слов’янську.


2. Клопотати перед Слов’янською міською радою про погодження місця встановлення пам’ятника місцевого значення “Захисникам України” за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Банківська в м. Слов’янську.


3. Відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник) оприлюднити дане рішення у  рекламно-інформаційному щотижневику «Газета объявлений» та на офіційному  веб-порталі Слов’янської міської ради.


4. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови  Підлісного Ю.І.Міський голова                                                                                                                        В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.