НОРМАТИВНІ АКТИ
СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 13 листопада 2019 року
 Проект рішення міської ради  "Про погодження місця встановлення пам’ятника місцевого ..."  №  від 23.10.2019р. 
Документ  від 23.10.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

23.10.2019p. - ОприлюдненоПроект
Руденко С.І.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про погодження місця встановлення пам’ятника місцевого значення «Захисникам України» в місті Слов’янську       Враховуючи рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від ______________ №_________”Про погодження спорудження пам’ятника місцевого значення «Захисникам України»  в місті Слов’янську”, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.11.1999р. №2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», від 08.09.2004р.№231/1181 «Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів», Наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури,  Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004р. №231/806, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.12.2004р. №1588/10187 "Про затвердження Порядку спорудження  (створення) пам’ятників і монументів", керуючись ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Погодити місце встановлення пам’ятника місцевого значення «Захисникам України» в місті Слов’янську за адресою: м. Слов’янськ,  перехрестя  вул. Центральна та вул. Банківська.


2. Клопотати перед управлінням культури та туризму Донецької обласної державної адміністрації про проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект пам’ятника місцевого значення «Захисникам України» в місті Слов’янську.


3. Фінансування проведення відкритого архітектурного конкурсу здійснити в установленому законодавством порядку.


4. Відділу культури (Олійник ) забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк після його прийняття шляхом опублікування у рекламно-інформаційному щотижневику «Газета объявлений» та на офіційному веб - сайті міської ради.


5. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. та постійну комісію з питань  охорони здоров’я, освіти, соціальної  та молодіжної політики (Смирнов В.С.).Міський голова                                                                                                                         В.М.ЛяхСлов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.