Проект рішення виконавчого комітету  "Про надання згоди на списання майна комунальної власнос..."  №  від 08.10.2019р. 
Документ  від 08.10.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

08.10.2019p. - ОприлюдненоПроект
Скиба Л.О.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання згоди на списання майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська, яке знаходиться на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу «Пологовий будинок»


Розглянувши звернення комунального лікувально-профілактичного закладу «Пологовий будинок» від 13.09.2019 №01-11/97 про списання майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська з балансу закладу у зв’язку з непридатністю до подальшої експлуатації, моральним та фізичним зносом, керуючись рішеннями Слов'янської міської ради від 23.05.2018 №13-XLVI-7 «Про повноваження по управлінню майном, яке відноситься до комунальної власності територіальної громади міста Слов’янська», від 26.11.2014 №10-LXIX-6 «Об утверждении Порядка списания основных средств, находящихся в коммунальной собственности территориальной громады г.Славянска с баланса предприятий, учреждений, организаций», ст. 29, ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради


В И Р І Ш У Є:


  1. Надати згоду на списання майна комунальної власності територіальної громади м.Слов'янська з балансу комунального лікувально-профілактичного закладу «Пологовий будинок» у зв'язку з повним фізичним і моральним зносом та непридатністю до подальшої експлуатації згідно актів списання №10-88 від 03.09.2019 (перелік майна додається).


  1. Голові комісії з припинення комунального лікувально-профілактичного закладу «Пологовий будинок» Глущенко В.І. здійснити списання майна, зазначеного у додатку до  цього рішення, відповідно до вимог законодавчих та нормативних актів України, надавши до управління комунальної власності Слов’янської міської ради акт ліквідації основних засобів.


  1. Координацію роботи з цього питання покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.

Міський голова                                                                                                                     В.М.ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.