Проект рішення міської ради  "Про приймання у комунальну власність територіальної гр..."  №  від 08.10.2019р. 
Документ  від 08.10.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження актів технічного стану водопровідно-каналізаційних об’єктів
Рішення виконавчого комітету  №1752 від 21.08.2019р. Чинний

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

08.10.2019p. - ОприлюдненоПроект
Скиба Л.О.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про приймання у комунальну власність

територіальної  громади  м.Слов’янська

майна,  що  не  має  балансоутримувача

та власника 


Враховуючи рішення виконкому Слов’янської міської ради від 21.08.2019 № 1752 «Про затвердження актів технічного стану водопровідно-каналізаційних об’єктів», керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Слов’янська водопровідно - каналізаційні об’єкти, що розташовані на території Слов’янської міської ради, які не мають балансоутримувача та власника, згідно додатку.


2. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку до даного рішення,  комунальне підприємство Слов’янської міської ради «Словміськводоканал», закріпивши за підприємством це майно на праві господарського відання.


3. Координацію за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та міського господарства (Олексюк).
Міський голова                                                                                                                       В.М. ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.