Проект рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення технічної документац..."  № 04.02-14/481 від 24.09.2019р. 
Документ №04.02-14/481 від 24.09.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

24.09.2019p. - ОприлюдненоПроект
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОТРАНСПОРТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «НОВА»


Розглянувши заяву ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОТРАНСПОРТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «НОВА», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Поштова, 46 (колишня вул. Рози Люксембург) (код ЄДРПОУ 25105823) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: м. Слов’янськ, вул. Поштова, 46 для обслуговування магазину «Автозапчастин» (інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, номер запису про право власності 14289063, дата державної реєстрації 19.04.2016), враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,55 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОТРАНСПОРТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «НОВА» на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0994 га для обслуговування магазину «Автозапчастин» за адресою: м. Слов’янськ, вул. Поштова, 46 із земель житлової та громадської забудови (03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) комунальної власності Слов’янської міської ради, що знаходяться у постійному користуванні ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОТРАНСПОРТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «НОВА», згідно державного акту на право постійного користування землею, серія I-ДН № 009303, зареєстрованого 05.11.1998 за № 281.

2. Рекомендувати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОТРАНСПОРТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «НОВА»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з суб'єктами господарювання, що є виконавцям робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) розробити у відповідності до вимог діючого законодавства України.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).
Міський голова                                                                                                                           В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.