Проєкт рішення міської ради  "Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про в..."  №  від 05.09.2019р. 
Документ  від 05.09.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

05.09.2019p. - Оприлюднено
07.11.2019p. - Оновлено (нова редакція)
07.02.2020p. - Оновлено (нова редакція)
26.03.2020p. - Оновлено (нова редакція)Проєкт
Скиба Л.О.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 


Про затвердження Порядку подання та розгляду

заяв про включення об’єктів права комунальної

власності територіальної громади м.Слов’янська

до переліку об’єктів, що підлягають приватизаціїВідповідно до частини сьомої статті 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», враховуючи рішення виконавчого комітету від____________ №_______ «Про клопотання перед Слов’янською міською радою про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації», лист Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від _____________ №__________, лист Державної регуляторної служби України від _____________ №____________, висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, регуляторної політики та протидії корупції від ______________, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.30 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Затвердити Порядок подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації (додається).


2. Управлінню комунальної власності Слов’янської міської ради здійснити публікацію рішення в газеті «Славянские объявления».


3. Рішення вступає в дію з дня опублікування в газеті «Славянские объявления».


4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В., постійну комісію з питань комунальної власності та міського господарства (Олексюк А.Р.) та постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, регуляторної політики та протидії корупції (Савченко С.М.).
Міський голова                                                                                                                В.М. ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.