Проект рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення технічної документац..."  № 04.02-14/470 від 04.09.2019р. 
Документ №04.02-14/470 від 04.09.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

04.09.2019p. - ОприлюдненоПроект
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) МІСЬКІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО «АВТОТУРИСТ»


Розглянувши заяву МІСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО «АВТОТУРИСТ», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Сніжна, 34 (код ЄДРПОУ 23341040) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: м. Слов’янськ, вул. Сніжна, 34 для гаражного будівництва, враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,55 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл МІСЬКІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО «АВТОТУРИСТ» на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,3780 га для гаражного будівництва за адресою: м. Слов’янськ, вул. Сніжна, 34 із земель житлової та громадської забудови (02.06 для колективного гаражного будівництва) комунальної власності Слов’янської міської ради, що знаходяться у постійному користуванні, згідно державного акту на право постійного користування землею, серія II-ДН № 008052, зареєстрованого 15.12.1997 за № 242.

2. Рекомендувати МІСЬКІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО «АВТОТУРИСТ»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з суб'єктами господарювання, що є виконавцям робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) розробити у відповідності до вимог діючого законодавства України.

3 Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).
Міський голова                                                                                                                      В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.