Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про здійснення виконавчими органами Слов'янської місько..."  №  від 07.08.2019р. 
Документ  від 07.08.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

07.08.2019p. - ОприлюдненоПроєкт
Куля М.А.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про здійснення виконавчими органами

Слов'янської міської ради делегованих

повноважень по забезпеченню вимог                    

законодавства про розгляд звернень

громадян, здійснення контролю за станом

цієї роботи  за  1 півріччя 2019 рокуНа виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 05.03.2008 №78  «Про виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008»,  п.7.3 рішення виконкому Слов'янської міської ради від 02.04.2008 №259 «Про виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008», керуючись Законом України “Про звернення громадян”, ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком Слов'янської міської ради

               

ВИРІШУЄ:

               

1. Інформацію начальника відділу по роботі із зверненнями громадян                      Кулі М.А. про здійснення виконавчими органами Слов'янської міської ради делегованих повноважень по забезпеченню вимог законодавства про розгляд звернень громадян,   здійснення контролю за станом цієї роботи  за  1 півріччя 2019 року прийняти до відома /додається/.


2. Керівникам відділів і управлінь міської ради, комунальних підприємств і підприємств, що надають послуги населенню:


2.1. Посилити особисту відповідальність та відповідальність виконавців за своєчасний та якісний розгляд звернень, надання письмових відповідей заявникам.


2.2. Забезпечити якісне виконання доручень керівників міської ради і виконання власних зобов'язань з розгляду звернень громадян по суті і надання своєчасних і обґрунтованих відповідей заявникам. При розгляді звернень громадян встановлювати реальні терміни їх остаточного виконання.


2.3.Підвищити контроль за дотриманням законодавства про звернення громадян та рівень персональної відповідальності посадових осіб за його дотримання. Не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих, неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням термінів, встановлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам;


2.4.Передбачати у відповідях заявникам  порядок   оскарження прийнятих рішень, з посиланням на ст.16 Закону України “Про звернення громадян”.


3. Начальнику відділу по роботі із зверненнями громадян Слов'янської міської ради


Кулі М.А.:


3.1.Здійснювати контроль за організацією роботи із зверненнями громадян у міській раді у відповідності до вимог діючого законодавства.                                


3.2.Надавати методичну і практичну допомогу відділам і управлінням міської ради, комунальним підприємствам і підприємствам, що надають послуги населенню.

               

4.Контроль за виконанням зазначеного рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Слов'янської міської ради Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                        В.М.ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.