Проект рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 04.02-14/450 від 05.08.2019р. 
Документ №04.02-14/450 від 05.08.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

05.08.2019p. - Оприлюднено
21.08.2019p. - Оновлено (нова редакція)Проект
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Овчаренку Ростиславу Вадимовичу


Розглянувши заяву гр. Білоусової Тамари Георгіївни, що діє на підставі довіреності, посвідченої приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області Панченком А.В., зареєстрованої в реєстрі 25.04.2018 за № 1648 від гр. Овчаренка Ростислава Вадимовича (учасник бойових дій) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність за адресою: м.Слов’янськ, вул. Зв’язку, 118 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи згоду гр. Білоусової Олени Миколаївни щодо відведення земельної ділянки на користь гр. Овчаренка Ростислава Вадимовича, враховуючи  рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.ст. 12,40,118,121 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл гр. Овчаренку Ростиславу Вадимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 0,0996 га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Зв’язку, 118 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови (02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) комунальної власності Слов’янської міської ради.

2. Рекомендувати  гр. Овчаренку Р.В.:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Рішення Слов’янської міської ради від 19.12.2018 № 48-LVI-7 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Білоусовій Олені Миколаївні» визнати таким, що втратило чинність.

4. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).
Міський голова                                                                                                                         В.М. ЛяхФайли:Слов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.