Проект рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 04.02-14/422 від 02.08.2019р. 
Документ №04.02-14/422 від 02.08.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

02.08.2019p. - ОприлюдненоПроект
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК М. СЛОВ’ЯНСЬКА»


Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК М. СЛОВ’ЯНСЬКА», юридична адреса: м. Слов’янськ, площа Соборна, 2А (колишня площа Жовтневої Революції) (код ЄДРПОУ 38660690) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за адресою: м. Слов’янськ, площа Соборна, 2А для обслуговування нежитлової будівлі центральної бібліотеки, враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.ст. 12,92,123 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК М. СЛОВ’ЯНСЬКА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,2891 га за адресою: м. Слов’янськ, площа Соборна, 2А для обслуговування нежитлової будівлі центральної бібліотеки із земель житлової та громадської забудови (03.05 для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування) комунальної власності Слов’янської міської ради.

2. Рекомендувати КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК М. СЛОВ’ЯНСЬКА»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо      відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із       землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).   

     Міський голова                                                                                                                     В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.