Проект рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 04.02-14/403 від 29.07.2019р. 
Документ №04.02-14/403 від 29.07.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

29.07.2019p. - ОприлюдненоПроект
Литвинова О.Д.
УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОВКІЛЛЯ М. СЛОВ’ЯНСЬКА»


Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОВКІЛЛЯ М. СЛОВ’ЯНСЬКА», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Вокзальна, 77 (колишня вул. Свердлова) (код ЄДРПОУ 38660685) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вокзальна, 77 для обслуговування нежитлових будівель та споруд, враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.ст. 12,92,123 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОВКІЛЛЯ М. СЛОВ’ЯНСЬКА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,9694 га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вокзальна, 77 для обслуговування нежитлових будівель та споруд із земель житлової та громадської забудови (03.05 для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування) комунальної власності Слов’янської міської ради.

2. Рекомендувати КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОВКІЛЛЯ М. СЛОВ’ЯНСЬКА»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо      відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із       землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).   

     Міський голова                                                                                                                     В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.