Протокол засідання  "Протокол № 3 засідання постійної комісії міської ради ..."  № 3 від 03.06.2020р. 
Документ №3 від 03.06.2020р. 
        

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання постійної комісії з питань комунальної власності та міського господарства від 03.06.2020
Порядок денний  від 03.06.2020р. 

 
Публікації документа

Оприлюднено - 09.06.2020p.
Україна

СЛОВ’ЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

VII СКЛИКАННЯ


Протокол  № 3

засідання постійної комісії міської ради

з питань комунальної власності та міського господарства  03.06.2020                                                                                             14.00 год.

  м. Слов’янськ                                                                                       Малий зал 3 поверх

                                                                                                                 адміністративної будівлі

                                                                                                                    Слов’янської міської радиПрисутні:   

Голова постійної комісії                     –   Олексюк А.Р.

Секретар постійної комісії                 –   Вербська Н.В.

Члени постійної комісії                      –   Власовець П.Р.

                Чернявська Л.П.


Запрошені особи:

Алтуніна О.М. – депутат міської ради

Башкаєв В.Г. – начальник управління житлово-комунального господарства

Діденко Д.І. – директор КП «Зовнішнє освітлення»

Жиров І.В. – депутат  міської  ради

Мала Л.М. начальник відділу з організаційного   забезпечення    депутатської діяльності

Мірошниченко В.О. головний спеціаліст відділу з організаційного   забезпечення депутатської діяльності

Осетрова О.Г. – начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства

Скиба Л.О. – начальник управління комунальної власності

Стешенко Г.В. – начальник відділу по обліку та розподілу житлової площі


На засіданні постійної  комісії  присутні  представники  засобів масової  інформації, громадськості  міста.ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:


 1. Звіт про роботу КП «Наружное освещение» за 2019 рік

(доповідачі:

Діденко Дмитро Іванович, директор КП «Зовнішнє освітлення»

Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ;

Скиба Людмила Олександрівна, начальник управління комунальної власності)

 1. Про розгляд петиції щодо ремонту дорожнього покриття вулиці Доватора м.Слов’янська (автор петиції Задворний Дмитро Вікторович).

(доповідачі:

Задворний Дмитро Вікторович, автор петиції;

Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ)

 1. Про розгляд петиції щодо облаштування тротуару по вул. Сучасна від мікрорайону «Черевківка» до мікрорайону «Хімік» м.Слов’янська (автор петиції Гончаров Денис Григорович).

(доповідачі:

Гончаров Денис Григорович, автор петиції;

Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ )

 1. Про розгляд петиції щодо капітального ремонту дорожнього покриття та облаштування тротуару по вул.Світлодарська (автор петиції Абросіна Наталія Віталіївна).

(доповідачі:

Абросіна Наталія Віталіївна, автор петиції;

Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ )

 1. Про розгляд петиції щодо капітального ремонту дорожнього покриття по пров.Андріївському (автор петиції Флейшер Євген Едуардович).

(доповідачі:

Флейшер Євген Едуардович, автор петиції;

Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ )

 1. Про розгляд петиції щодо передачі будівлі колишньої їдальні «Юність», розташованої за адресою: вул.Гагаріна,12 м.Слов`янська, до комунальної власності територіальної громади м.Слов`янська для перебудування її на будинок дозвілля дітей (автор петиції Бецман Вікторія Вікторівна).

(доповідачі:

Бецман Вікторія Вікторівна, автор петиції;

Підлісний Юрій Іванович, заступник міського голови)

 1. Про розгляд інформації УЖКГ від 24.02.2020 № 01-30/233 щодо виконання цільової Програми влаштування мереж зовнішнього освітлення внутрішньо квартальних в’їздів, проїздів та провулків території Слов’янської міської ради на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 05.04.2017 №31-XXII-7

(доповідач - Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ )

 1. Про розгляд інформації УЖКГ від 12.05.2020 № 01-30/570 щодо виконання рішення міської ради від 29.05.2019 № 25-LXV-7 «Про розгляд електронної петиції з питання встановлення дитячого майданчика»

(доповідач - Осетрова Олена Геннадіївна,  начальник відділу благоустрою УЖКГ )

 1. Про розгляд інформації відділу по обліку та розподілу житлової площі від 07.05.2020  №10-143 щодо виконання рішення міської ради від 20.02.2019 №15-LX-7 «Про надання згоди на продаж 1/25 частки житлового будинку»

(доповідач – Стешенко Ганна Володимирівна,  начальник відділу по обліку та розподілу житлової площі)

 1. Про розгляд інформації управління комунальної власності від 28.02.2020 № 01-16-145 щодо зняття з контролю рішень Слов’янської міської ради

(доповідач - Скиба Людмила Олександрівна, начальник управління комунальної власності)

 1. Про розгляд листа управління комунальної власності від 29.04.2020  № 03-09-266 щодо надання рекомендацій з питання скасування або зміни розміру орендної плати за користування майном комунальної власності на час карантину

(доповідач - Скиба Людмила Олександрівна, начальник управління комунальної власності)


   

1. СЛУХАЛИ:

Олексюк А.Р.

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії  міської ради з питань комунальної власності та міського господарства.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та міського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

2. СЛУХАЛИ:

Діденко Д.І.

Звіт про роботу КП «Наружное освещение» за 2019 рік (інформація КП «Наружное освещение» від 24.02.2020 № 52, управління комунальної власності від 17.02.2020 № 01-16-117 додається).

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк А.Р., Алтуніна О.М., Жиров І.В., Власовець П.Р., Осетрова О.Г.

Олексюк А.Р. доручив УЖКГ (Башкаєв) розглянути питання фінансування КП «Наружное освещение» до кінця року та доповісти на наступному засіданні постійної комісії.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію директора КП «Наружное освещение» Діденка Д.І. про роботу підприємства за 2019 та 2020 роки прийняти  до відома.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

3. СЛУХАЛИ:

Осетрова О.Г.

Про розгляд петиції щодо ремонту дорожнього покриття вулиці Доватора м.Слов’янська (автор петиції Задворний Дмитро Вікторович) (лист управління житлово-комунального господарства від 13.03.2020      № 1-З-282-2 додається).

ВИСТУПИЛИ:

Задворний Д.В., Жиров І.В., Олексюк А.Р.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Осетрової О.Г. прийняти до відома.

2.Рекомендувати Слов’янській міській раді  підтримати петицію щодо ремонту дорожнього покриття вулиці Доватора м.Слов’янська (автор петиції Задворний Дмитро Вікторович).

3.Доручити управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) підготувати відповідний проект рішення міської ради та відповідь автору петиції Задворному Дмитру Вікторовичу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

4. СЛУХАЛИ:

Осетрова О.Г.

Про розгляд петиції щодо облаштування тротуару по вул. Сучасна від мікрорайону «Черевківка» до мікрорайону «Хімік» м.Слов’янська (автор петиції Гончаров Денис Григорович) (лист управління житлово-комунального господарства від 13.03.2020  № 1-Г-287-2 додається).

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк А.Р.

ВИРІШИЛИ:

1. Враховуючи заслухану інформацію, рекомендувати Слов’янській міській раді не підтримувати  петицію щодо облаштування тротуару по вул.Сучасна від мікрорайону «Черевківка» до мікрорайону «Хімік» м.Слов’янська (автор петиції Гончаров Денис Григорович).

2.  Доручити управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) підготувати відповідний проект рішення міської ради та відповідь автору петиції Гончарову Денису Григоровичу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

5. СЛУХАЛИ:

Скиба Л.О.

Про розгляд петиції щодо передачі будівлі колишньої їдальні «Юність», розташованої за адресою: вул. Гагаріна,12 м.Слов`янська, до комунальної власності територіальної громади м.Слов`янська для перебудування її на будинок дозвілля дітей (автор петиції Бецман Вікторія Вікторівна) (лист Слов’янської міської ради від 15.05.2020 № 01-16-296 додається).

ВИСТУПИЛИ:

Бецман В.В., Олексюк А.Р., Алтуніна О.М.

ВИРІШИЛИ:

1. Враховуючи заслухану інформацію, рекомендувати Слов’янській міській раді підтримати  петицію щодо передачі будівлі колишньої їдальні «Юність», розташованої за адресою: вул. Гагаріна,12 м.Слов`янська, до комунальної власності територіальної громади м.Слов`янська для перебудування її на будинок дозвілля дітей (автор петиції Бецман Вікторія Вікторівна).

2. Доручити управлінню комунальної власності (Скиба) підготувати відповідний проєкт рішення міської ради та відповідь автору петиції Бецман Вікторії Вікторівні.

3. Доручити управлінню комунальної власності (Скиба) підготувати проєкт рішення міської ради про клопотання перед Міністерством інфраструктури України щодо передачі будівлі колишньої їдальні «Юність», розташованої за адресою: вул. Гагаріна,12 м.Слов`янська, до комунальної власності територіальної громади м.Слов`янська та подати його на розгляд 84 сесії міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

6. СЛУХАЛИ:

Осетрова О.Г.

Про розгляд петиції щодо капітального ремонту дорожнього покриття та облаштування тротуару по вул. Світлодарська (автор петиції Абросіна Наталія Віталіївна) (лист управління житлово-комунального господарства від 21.05.2020  № 1-А-446-1 додається).

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк А.Р., Власовець П.Р.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Осетрової О.Г. прийняти до відома.

2.Рекомендувати Слов’янській міській раді  підтримати петицію щодо капітального ремонту дорожнього покриття та облаштування тротуару по вул. Світлодарська (автор петиції Абросіна Наталія Віталіївна).

3.Доручити управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) підготувати відповідний проєкт рішення міської ради та відповідь автору петиції Абросіній Наталії Віталіївні.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

7. СЛУХАЛИ:

Осетрова О.Г.

Про розгляд петиції щодо капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Андріївському (автор петиції Флейшер Євген Едуардович) (лист управління житлово-комунального господарства від 30.03.2020  № 1-Ф-347-2 додається).

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Осетрової О.Г. прийняти до відома.

2.Рекомендувати Слов’янській міській раді  підтримати петицію щодо капітального ремонту дорожнього покриття по пров.Андріївському (автор петиції Флейшер Євген Едуардович).

3.Доручити управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) підготувати відповідний проєкт рішення міської ради та відповідь автору петиції Флейшеру Євгену Едуардовичу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

8. СЛУХАЛИ:

Осетрова О.Г.

Про розгляд інформації УЖКГ від 24.02.2020 № 01-30/233 щодо виконання Цільової Програми влаштування мереж зовнішнього освітлення внутрішньо квартальних в’їздів, проїздів та провулків території Слов’янської міської ради на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 05.04.2017 №31-XXII-7 (додається).

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до відома інформацію щодо виконання цільової  Програми влаштування мереж зовнішнього освітлення внутрішньо  квартальних в’їздів, проїздів та провулків території Слов’янської міської ради  на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 05.04.2017         № 31-XXII-7 із змінами від 07.07.2017 № 6-XXVII-7.

2. Доручити відділу діловодства та організаційного забезпечення (Бабенко) підготувати проєкт рішення міської ради щодо зняття з контролю вищезазначених рішень міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

9. СЛУХАЛИ:

Скиба Л.О.

Про розгляд листа управління комунальної власності від 29.04.2020  № 03-09-266 щодо надання рекомендацій з питання скасування або зміни розміру орендної плати за користування майном комунальної власності на час карантину (додається).

ВИСТУПИЛИ:

Алтуніна О.М., Олексюк А.Р.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати управлінню комунальної власності (Скиба) до 10.06.2020 подати на розгляд постійної комісії інформацію щодо орендарів майна комунальної власності за видами діяльності.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

10. СЛУХАЛИ:

Осетрова О.Г.

Про розгляд інформації УЖКГ від 12.05.2020 № 01-30/570 щодо виконання рішення міської ради від 29.05.2019 № 25-LXV-7 «Про розгляд електронної петиції з питання встановлення дитячого майданчика» (додається).

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк А.Р., Мала Л.М.

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до відома інформацію щодо виконання рішення міської ради від 29.05.2019 № 25-LXV-7 «Про розгляд електронної петиції з питання встановлення дитячого майданчика».

2. Доручити відділу діловодства та організаційного забезпечення (Бабенко) підготувати проєкт рішення міської ради щодо зняття з контролю вищезазначеного рішення міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

11. СЛУХАЛИ:

Стешенко Г.В.

Про розгляд інформації відділу по обліку та розподілу житлової площі від 07.05.2020  № 10-143 щодо виконання рішення міської ради від 20.02.2019 №15-LX-7 «Про надання згоди на продаж 1/25 частки житлового будинку» (додається).

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до відома інформацію щодо виконання рішення міської ради від 20.02.2019 №15-LX-7 «Про надання згоди на продаж 1/25 частки житлового будинку».

2. Доручити відділу діловодства та організаційного забезпечення (Бабенко) підготувати проєкт рішення міської ради щодо зняття з контролю вищезазначеного рішення міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

12. СЛУХАЛИ:

Скиба Л.О.

Про розгляд інформації управління комунальної власності від 28.02.2020 № 01-16-145 щодо зняття з контролю рішень Слов’янської міської ради (додається).

Інформувала про виключення з переліку  рішення міської ради від 20.02.2019 № 27-LX-7 «Про затвердження програми «Проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська на 2019-2021 роки».

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк А.Р.

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до відома інформацію щодо зняття з контролю рішень Слов’янської міської ради згідно переліку.

2. Доручити відділу діловодства та організаційного забезпечення (Бабенко) підготувати проєкт рішення міської ради щодо зняття з контролю    вищезазначених  рішень міської  ради,  крім  рішення   від 20.02.2019              № 27-LX-7 «Про затвердження програми «Проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська на 2019-2021 роки».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.

РІЗНЕ:


ВИСТУПИЛИ:

Власовець П.Р. щодо поточного ремонту доріг КП «Благоустрій»,  порівняння  вигоди від створення даного підрозділу та витрат на його утримання.


    Голова постійної комісії                     ______________________             А.Р.Олексюк
    Секретар постійної комісії                  _____________________                Н.В.Вербська      Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.