Протокол засідання  "Протокол № 8 засідання постійної комісії міської ради з..."  № 8 від 02.10.2019р. 
Документ №8 від 02.10.2019р. 
        

 
Пов'язані документи

Проект рішення міської ради  Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 № 7-LVI-7 "Про міський бюджет на 2019 рік"
Проект рішення міської ради  №04.02-14/490 від 26.09.2019р. 
Проект рішення міської ради  Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 04.01.2019 № 1-LVIІІ-7 «Про затвердження Переліку об’єктів та заходів житлово-комунального господарства, фінансування яких у 2019 році буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку м.Слов’янська»
Проект рішення міської ради  №04.02-14/494 від 01.10.2019р. 
Проект рішення міської ради  Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №6-LVI-7 "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Слов'янська на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 та 2021 роки" (зі змінами та доповненнями)
Проект рішення міської ради  №04.02-14/493 від 01.10.2019р. 

 
Публікації документа

Оприлюднено - 04.10.2019p.Протокол № 8

засідання постійної комісії міської ради

з питань депутатської діяльності,  законності, правопорядку,

регуляторної політики та протидії корупції  02.10.2019                                                                                 12.30 год.

  м. Слов’янськ                                                                           Великий зал

                                                                                                     адміністративної будівлі

                                                                                                        Слов’янської міської ради


Присутні:   

Голова постійної комісії          –   Савченко С.М.

Секретар постійної комісії      –   Самсонов О.А.

Члени постійної комісії           –   Кононенко Ю.Г. 

                                                   –  Кочуков Д.Г.

   –  Ліхота О.В.

Запрошені особи:

Рубан А.Є. – заступник міського голови


На засіданні комісії присутні представники  засобів масової інформації міста.ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:


1. Про виділення коштів у сумі 80,0 тис.грн. по об’єкту «Удосконалення перинатальної допомоги мешканцям м.Слов’янська шляхом впровадження новітніх технологій (реконструкція) у пологовому будинку, розташованому по вул.Університетській 15 м.Слов’янська» та  у сумі 100,0 тис.грн. на розробку проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Удосконалення системи пасажироперевезень електротранспортом в м.Слов’янськ Донецької області шляхом реконструкції (відновлення) тролейбусного маршруту № 5».

(доповідач – Рубан Андрій Євгенович, заступник міського голови).


1. СЛУХАЛИ:

Рубан А.Є.

Про виділення коштів у сумі 80,0 тис.грн. по об’єкту «Удосконалення перинатальної допомоги мешканцям м.Слов’янська шляхом впровадження новітніх технологій (реконструкція) у пологовому будинку, розташованому по вул.Університетській 15 м.Слов’янська» та  у сумі 100,0 тис.грн. на розробку проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Удосконалення системи пасажироперевезень електротранспортом в м.Слов’янськ Донецької області шляхом реконструкції (відновлення) тролейбусного маршруту № 5»

ВИСТУПИЛИ:

Савченко С.М., Самсонов О.А.

Кочуков Д.Г. запропонував заслухати на засіданні постійної комісії питання виконання договорів підряду, за участі профільного заступника міського голови, керівника балансоутримувача об’єкта, представника підрядної організації.

ВИРІШИЛИ:

1. Заслухати на засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності,  законності, правопорядку, регуляторної політики та протидії корупції  питання виконання договорів підряду, за участі профільного заступника міського голови, керівника балансоутримувача об’єкта, представника підрядної організації.

2. Погодити виділення коштів у сумі 80,0 тис.грн. по об’єкту «Удосконалення перинатальної допомоги мешканцям м.Слов’янська шляхом впровадження новітніх технологій (реконструкція) у пологовому будинку, розташованому по вул.Університетській 15 м.Слов’янська» та  у сумі 100,0 тис.грн. на розробку проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Удосконалення системи пасажироперевезень електротранспортом в м.Слов’янськ Донецької області шляхом реконструкції (відновлення) тролейбусного маршруту № 5».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5;  «Проти» - 0;  «Утрималось» - 0.  Рішення – Прийнято.
     Голова постійної комісії                 _________________________          С.М.Савченко        Секретар постійної комісії            _________________________          О.А.Самсонов   

Слов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.