Розпорядження міського голови  "Про підготовку та відзначення сьомої річниці з часу зві..."  № 81-р від 01.07.2021р. 
Документ №81-р від 01.07.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

01.07.2021p. - Оприлюднено

 
Публікації документа

На сайті 01.07.2021



УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 01.07.2021  № 81-р
м. Слов'янськ
 

Про підготовку та відзначення

сьомої річниці з часу звільнення міста

Слов’янська від російської окупації


З метою належного відзначення сьомої річниці з часу звільнення міста Слов’янська від російської окупації, вшанування українських воїнів, які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення сьомої річниці з часу звільнення міста Слов’янська від російської окупації (далі – План), (додаток 1).


2. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2021 рік на проведення заходів та Програмою розвитку культури Слов’янської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 24.02.2021 року № 16-IV-8, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів з підготовки та відзначення сьомої річниці з часу звільнення міста Слов’янська від російської окупації (додаток 2).


3.Управлінню житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради (Башкаєв) забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів.


4. Відділу торгівлі та захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення святкових заходів.


5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів.


6. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування під час проведення святкових заходів.


7. Рекомендувати відділу поліції № 4 Краматорського районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Донецькій області (Кулагін) забезпечити охорону публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів.


8. Під час проведення заходів з відзначення сьомої річниці з часу звільнення міста Слов’янська від російської окупації забезпечити виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами).


9. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з питань внутрішньої політики (Кравченко), відділ культури (Олійник), контроль – на заступника міського голови Підлісного Ю.І.




Міський голова                                                                                                                         В.М.Лях



Додатки:



Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.