Розпорядження міського голови  "Про встановлення обмеженого доступу до приміщень відділ..."  № 79-р від 17.06.2021р. 
Документ №79-р від 17.06.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 22.06.2021УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 17.06.2021  № 79-р
м. Слов'янськ
 

Про встановлення обмеженого доступу до

приміщень відділу ведення Державного 

реєстру виборців Слов’янської міської радиВідповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 № 572  “Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних відділів адміністрування Державного реєстру виборців”, з метою забезпечення обмеження несанкційованого доступу до інформації, що міститься у базі даних Державного реєстру виборців; керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:


1. Встановити статус з обмеженим доступом до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради (далі – відділ ведення Реєстру).

2. Обладнати приміщення відділу ведення Реєстру (каб. 404, 405) дверима з кодовим механічним замком та системами протипожежної та охоронної сигналізації.

3. Унеможливити перебування в приміщенні сторонніх осіб без супроводу відповідальних працівників відділу ведення Реєстру.


4. Робочі місця працівників відділу ведення Реєстру розташувати у спосіб, що унеможливлює ознайомлення сторонніх осіб з інформацією, яка виводиться на монітори працівників.


5. Затвердити список осіб, які мають право доступу до приміщення відділу ведення Реєстру (додається).


6. Розпорядження міського голови від 04.07.2018р. №155 р “Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради”  визнати таким, що втратило чинність.


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.Міський голова                                                                                                          В.М.ЛяхДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.