Розпорядження міського голови  "Про підготовку та відзначення Дня захисту дітей Слов'я..."  № 68-р від 25.05.2021р. 
Документ №68-р від 25.05.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 27.05.2021УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 25.05.2021  № 68-р
м. Слов'янськ
 

Про підготовку та відзначення

Дня  захисту дітей Слов’янської міської 

територіальної громади        

З метою належної організації та  відзначення у 2021 році  Дня захисту дітей в місті Слов’янську, враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), відповідно до Програми розвитку культури Слов’янської міської територіальної громади  на 2021 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 24.02.2021 № 16-IV-8, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

         

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення Дня захисту дітей Слов’янської міської територіальної громади (далі – План) (додаток 1).

         

2. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2021 рік на фінансування святкових заходів, та Програмою розвитку культури Слов’янської міської територіальної громади на  2021 рік, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів з підготовки та відзначення Дня захисту дітей Слов’янської міської територіальної громади (додаток 2).

         

3. Рекомендувати відділу поліції №4 Краматорського районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Донецькій області (Кулагін) організувати чергування  та охорону громадського порядку під час проведення  заходів.


4. Рекомендувати батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ Управління патрульної поліції в Донецькій області (Малиш) організувати патрулювання під час проведення  заходів.


5. Рекомендувати 6-му Державному пожежно-рятувальному загону Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області (Москалець) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення заходів.                                                                                                                                                                                                 6. Управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) організувати чергування та забезпечити благоустрій в місцях проведення  заходів.


7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої  медичної допомоги та забезпечити медичний супровід під час проведення  заходів.


8. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови  Підлісного Ю.І.
Міський голова                                                                                                      В.М.ЛяхДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.