Рішення міської ради  "Про запит депутата міської ради Макогона Ю.П...."  № 7-VI-8-6 від 12.04.2021р. 
Документ №7-VI-8 від 12.04.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Протокол засідань  Протокол І пленарного засідання VІ сесії Слов'янської міської ради від 12.04.2021
Протокол засідань  від 12.04.2021р.

 
Історія документа

12.04.2021p. - Прийнятий

 
Публікації документа

На сайті 16.04.2021УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 12.04.2021  № 7-VI-8
м. Слов'янськ
 

Про запит депутата міської ради Макогона Ю.П.


Заслухавши запит депутата міської ради Макогона Ю.П. до міського голови Ляха В.М. щодо стану каналізаційного колодязя на прибудинковій території будинку № 7 вул.Вільній, м. Слов’янська, щодо звернення до санітарно-епідеміологічної служби з проханням виявити винних у порушенні санітарних норм в результаті протікання каналізаційних стоків у зазначеному районі міста, а також щодо виведення будинку номер 7 вул.Вільній, м.Слов’янська, із управління кооперативом та сприяти мешканцям зазначеного будинку у створенні ОСББ, відповідно до частин 2, 3, 4 ст. 12 Регламенту Слов’янської міської ради 7 скликання, ст.22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і п.13 ч.1 ст.26, п.8 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


  1. Підтримати запит депутата міської ради Макогона Ю.П. до міського голови Ляха В.М. щодо стану каналізаційного колодязя на прибудинковій території будинку № 7 вул.Вільній, м. Слов’янська,  щодо звернення до санітарно-епідеміологічної служби з проханням виявити винних у порушенні санітарних норм в результаті протікання каналізаційних стоків у зазначеному районі міста, а також щодо виведення будинку номер 7 вул.Вільній, м.Слов’янська, із управління кооперативом та сприяти мешканцям зазначеного будинку у створенні ОСББ.
  2. Направити запит депутата міської ради Макогона Ю.П. міському голові Ляху В.М. для вжиття заходів та надання в десятиденний термін офіційної письмової відповіді міській раді та депутату міської ради Макогону Ю.П.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, регуляторної політики та протидії корупції (Парінова).
Міський голова                                                                                                                   В.М. ЛяхДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.