Рішення міської ради  "Про затвердження передавального акту майна, активів та ..."  № 17-V-8-5 від 31.03.2021р. 
Документ №17-V-8 від 31.03.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проект рішення міської ради  Про затвердження передавального акту майна, активів та зобов'язань Андріївської селищної ради Слов'янського району Донецької області
Проект рішення міської ради  №04.02-14/147 від 29.03.2021р. Прийнятий

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про початок реорганізації Андріївської селищної і Билбасівської селищної рад Слов’янського району Донецької області та Мирненської сільської ради Слов'янського району Донецької області шляхом приєднання до Слов'янської міської ради
Рішення міської ради  №10-II-8 від 22.01.2021р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про клопотання перед Слов'янською міською радою щодо затвердження передавального акту майна, активів та зобов'язань Андріївської селищної ради Слов'янського району Донецької області
Рішення виконавчого комітету  №332 від 31.03.2021р. Чинний
Протокол засідань  Протокол І пленарного засідання V сесії Слов'янської міської ради від 31.03.2021
Протокол засідань  від 31.03.2021р.

 
Історія документа

31.03.2021p. - Прийнятий

 
Публікації документа

На сайті 06.04.2021УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 31.03.2021  № 17-V-8
м. Слов'янськ
 

Про затвердження передавального акту майна, активів та зобов’язань Андріївської селищної ради Слов’янського району Донецької областіВраховуючи протокол комісії з реорганізації Андріївської селищної ради Слов’янського району Донецької області шляхом приєднання до Слов’янської міської ради від 11.03.2021, рішення Слов’янської міської ради від 22.01.2021 № 10-ІІ-8 «Про початок реорганізації Андріївської селищної і Билбасівської селищної рад Слов’янського району Донецької області та Мирненської сільської ради Слов’янського району Донецької області шляхом приєднання до Слов’янської міської ради» (зі змінами), рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 31.03.2021 № 332 «Про клопотання перед Слов’янською міською радою щодо затвердження передавального акту майна, активів та зобов’язань Андріївської селищної ради Слов’янського району Донецької області», протокол спільного засідання постійних комісій від 29.03.2021 № 1, Постанову Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись ч.3 ст. 78, ст.136, ст.137 Господарського кодексу України (зі змінами), Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (зі змінами), Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» (зі змінами), Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами), ст. 26, ст.60, пунктом 61 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), міська рада


ВИРІШУЄ:


1.        Затвердити передавальний акт майна, активів та зобов’язань Андріївської селищної ради Слов’янського району Донецької області від 11.03.2021 (додаток 1).


2.        Прийняти до комунальної власності Слов’янської міської територіальної громади майно Андріївської селищної ради Слов’янського району Донецької області, в т.ч. об’єкти нерухомості, згідно додатку 2.


3.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 3 до цього рішення, управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради, закріпивши за ним це майно на праві оперативного управління.


4.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 4 до цього рішення, комунальне підприємство Слов’янської міської ради «Благоустрій», закріпивши за ним це майно на праві господарського відання.


5.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 5 до цього рішення, відділ освіти Слов’янської міської ради, закріпивши за ним це майно на праві оперативного управління.


6.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 6 до цього рішення, комунальний заклад «Центр культури і довкілля м. Слов’янська», закріпивши за ним це майно на праві оперативного управління.


7.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 7 до цього рішення, комунальне підприємство Слов’янської міської ради «Водозниження», закріпивши за ним це майно на праві господарського відання.


8.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 8 до цього рішення, комунальне підприємство «Контора похоронного обслуговування», закріпивши за ним це майно на праві господарського відання.


9.        Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у додатку 9 до цього рішення, комунальне некомерційне підприємство Слов’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Слов’янська», закріпивши за ним це майно на праві оперативного управління.


10.        Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Воропаєва В.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та міського господарства (Кирик).
Міський голова                                                                                                                        В.М. ЛяхДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.