Рішення виконавчого комітету  "Про забезпечення функціонування на території Слов'янськ..."  № 142 від 17.02.2021р. 
Документ №142 від 17.02.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проект рішення виконкому  Про забезпечення функціонування на території Слов’янської міської територіальної громади дитячого будинку сімейного типу на базі родини (інформація конфіденційна)
Проект рішення виконкому  №4-14 від 04.02.2021р. Прийнятий

 
Пов'язані документи

Протокол засідань  Протокол № 4 засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради
Протокол засідань  №4 від 17.02.2021р.

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 19.02.2021УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.02.2021  № 142
м. Слов'янськ
 

Про забезпечення функціонування на території Слов’янської міської територіальної громади дитячого будинку сімейного типу на базі родини (інформація конфіденційна)Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто документи стосовно дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), які зареєстровані та мешкають за адресою: (інформація конфіденційна) Дитячий будинок сімейного типу (інформація конфіденційна) створено розпорядженням голови Слов’янської райдержадміністрації від 19.10.2015 №240, на даний час в ньому виховуються наступні діти – вихованці: (інформація конфіденційна). Всі діти мають правові підстави для перебування в дитячому будинку сімейного типу.

(інформація конфіденційна) мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з тим, що рішенням Дружківського міського суду від 14.03.2011 (Справа 2-232/11) мати дітей - (інформація конфіденційна), позбавлена батьківських прав, відомості про батьків дітей внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна) діти є рідними братом та сестрою. Діти перебувають на первинному обліку служби у справах дітей Дружківської міської ради, мають право користування житлом за адресою: (інформація конфіденційна).

(інформація конфіденційна), має статус дитини позбавленої батьківського піклування, у зв’язку з тим, що рішенням Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 11.05.2012 (№527/3716/12) мати дитини - (інформація конфіденційна) позбавлена батьківських прав, батько, (інформація конфіденційна), помер 24.04.2009 (інформація конфіденційна). Дитина перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Костянтинівської міської ради, житла та майна на праві власності не має, братів та сестер не має.

Родинна група дітей: (інформація конфіденційна), влаштовані до дитячого будинку сімейного типу Бірюкових розпорядженням голови Слов’янської райдержадміністрації від 19.10.2015 №240. Зазначені діти мають всі правові підстави для перебування у дитячому будинку сімейного типу Бірюкових: мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з тим, що мати дітей - (інформація конфіденційна) померла 25.06.2015 (інформація конфіденційна),  батьки дітей записані згідно частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна). Діти: (інформація конфіденційна)., перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей Торецької міської ради, рухомого та нерухомого майна на праві власності не мають, діти між собою являються рідними братами та сестрами.

(інформація конфіденційна), мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з тим, що заочним рішення Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 05.12.2019 (Номер провадження 2/243/3894/2019, Номер справи 243/13566/19) батьки дітей — (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), позбавлені батьківських прав, діти перебувають на первинному обліку служби у справах дітей Миколаївської ОТГ, є рідними братами, рухомого та нерухомого майна на праві власності не мають.

       З метою захисту прав та законних інтересів дітей, враховуючи постанову Верховної ради України від 17.07.2020 №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області», рішення комісії з питань захисту прав дитини від 03.02.2021, керуючись статтею 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», пунктом 13 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.ст.256-1, 256-2, 256-3 Сімейного кодексу України, ст.ст.11, 12, 25 Закону України “Про охорону дитинства”,  Законом України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу” (зі змінами), ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш У Є:


1. Забезпечити функціонування на території Слов’янської міської територіальної громади дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), які зареєстровані та фактично мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), до якої влаштовані на спільне проживання та виховання діти – вихованці: (інформація конфіденційна) .

2. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова):

2.1 Підготувати договір про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу у відповідності до Порядку забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

2.2 Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, вихованням дітей-вихованців в дитячому будинку сімейного типу.

2.3 Координувати діяльність зацікавлених органів та служб щодо функціонування дитячого будинку сімейного типу на території Слов’янської міської територіальної громади.

3. Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Слов’янської міської ради (Павлова):

3.1 Закріпити за  дитячим будинком сімейного типу соціального працівника.

3.2 Видати наказ про призначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей у дитячого будинку сімейного типу, соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу.

3.3 Забезпечити здійснення соціального супроводу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

3.4 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про виконання плану соціального супроводу дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу.

4. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна):

4.1 Здійснювати виплати державної соціальної допомоги та грошового забезпечення на дітей-вихованців та дитячого будинку сімейного типу у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

4.2 Здійснювати виплати на дітей та грошове забезпечення дитячого будинку сімейного типу щомісяця до 20 числа при умові своєчасного фінансування.

4.3 Забезпечити щорічне оздоровлення дітей на пільгових умовах.

5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):

5.1 Закріпити за дітьми-вихованцями сімейного лікаря.

5.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу.

5.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дітьми та проходження ними двічі на рік медичного огляду.

5.4 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально інформацією про стан здоров’я дітей у дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дітей-вихованців та дотримання батьками - вихователями рекомендацій лікаря.

6. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):

6.1 Забезпечити право дітей - вихованців на здобуття освіти, а у разі потреби - забезпечити індивідуальне навчання, позашкільну зайнятість.

6.2 Видати наказ про призначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу.

6.3 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування закладу освіти та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, позашкільну зайнятість, участь батьків - вихователів у вихованні дітей.

7. Начальнику фінансового управління Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування дитячого будинку сімейного типу.

8. Просити відділ поліції №4 Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Загурський):

8.1 Видати наказ про призначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу.

8.2 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально  інформацією про стан дітей у дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про наявність та відсутність правопорушень та проявів асоціальної поведінки з боку дітей-вихованців та батьків-вихователів, про вжиті профілактичні заходи.

9. Покласти на дитячий будинок сімейного типу (інформація конфіденційна) персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, моральний та психічний розвиток дітей-вихованців: (інформація конфіденційна).

10. Дане рішення направити до служби у справах дітей Донецької ОДА для відома та користування в роботі.

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль – на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                              В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.