Рішення виконавчого комітету  "Про забезпечення функціонування на території Слов'янськ..."  № 139 від 17.02.2021р. 
Документ №139 від 17.02.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проект рішення виконкому  Про забезпечення функціонування на території Слов’янської міської територіальної громади прийомної сім’ї на базі родини (інформація конфіденційна)
Проект рішення виконкому  №4-17 від 01.02.2021р. Прийнятий

 
Пов'язані документи

Протокол засідань  Протокол № 4 засідання виконавчого комітету Слов'янської міської ради
Протокол засідань  №4 від 17.02.2021р.

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 19.02.2021УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.02.2021  № 139
м. Слов'янськ
 

Про забезпечення функціонування на території Слов’янської міської територіальної громади прийомної сім’ї на базі родини  (інформація конфіденційна)Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто документи стосовно прийомної сім’ї (інформація конфіденційна), які зареєстровані та фактично мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), встановлено, що прийомну сім’ю створено розпорядженням голови Слов’янської районної державної адміністрації від 29.11.2016 №514. На даний час в прийомній сім’ї виховується та спільно проживає прийомна дитина: (інформація конфіденційна). Дитина має всі правові підстави для перебування в прийомній сім’ї.

(інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Соледарської міської ради, враховуючи, що мати, (інформація конфіденційна, за станом здоров’я не може виконувати батьківські обов’язки, відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна) внесені відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна). Дитина житла та майна на праві власності не має.

       З метою захисту прав та законних інтересів дітей, враховуючи постанову Верховної ради України від 17.07.2020 №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області», рішення комісії з питань захисту прав дитини від 03.02.2021, керуючись статтею 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», пунктом 13 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.ст.256-1, 256-2, 256-3 Сімейного кодексу України, ст.ст.11, 12, 25 Закону України “Про охорону дитинства”,  Законом України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 №565  “Про затвердження Положення про прийомну сім’ю” (зі змінами), ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш У Є:


1. Забезпечити функціонування на території Слов’янської міської територіальної громади прийомної сім’ї (інформація конфіденційна), які зареєстровані та фактично мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), до якої влаштовано на спільне проживання та виховання прийомну дитину: (інформація конфіденційна).

2. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова):

2.1 Підготувати договір про забезпечення функціонування прийомної сім’ї у відповідності до Порядку забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

2.2 Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, вихованням прийомних дітей в прийомній сім’ї.

2.3 Координувати діяльність зацікавлених органів та служб щодо функціонування прийомної сім’ї на території Слов’янської міської територіальної громади.

3. Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Слов’янської міської ради (Павлова):

3.1 Закріпити за прийомною сім’єю соціального працівника.

3.2 Видати наказ про призначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей у прийомній сім’ї, соціального супроводження прийомної сім’ї.

3.3 Забезпечити здійснення соціального супроводу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї.

3.4 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про виконання плану соціального супроводу прийомних дітей у прийомній родині

4. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна):

4.1 Здійснювати виплати державної соціальної допомоги та грошового забезпечення на прийомних дітей та прийомної родини у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

4.2 Здійснювати виплати на дітей та грошове забезпечення прийомної сім’ї щомісяця до 20 числа при умові своєчасного фінансування.

4.3 Забезпечити щорічне оздоровлення дітей на пільгових умовах.

5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):

5.1 Закріпити за прийомними дітьми сімейного лікаря.

5.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання прийомних дітей у прийомній родині.

5.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дітьми та проходження ними двічі на рік медичного огляду.

5.4 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально інформацією про стан здоров’я дітей у прийомній сім’ї та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я прийомних дітей та дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.

6. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):

6.1 Забезпечити право прийомних дітей на здобуття освіти, а у разі потреби - забезпечити індивідуальне навчання, позашкільну зайнятість.

6.2 Видати наказ про призначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у прийомній сім’ї.

6.3 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дітей в прийомній сім’ї та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування закладу освіти та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, позашкільну зайнятість, участь прийомних батьків у вихованні дітей.

7. Начальнику фінансового управління Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування прийомної родини.

8. Просити відділ поліції №4 Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Загурський):

8.1 Видати наказ про призначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання прийомних дітей у прийомній сім’ї.

8.2 Забезпечити обмін з зацікавленими структурами щоквартально  інформацією про стан дітей у прийомній сім’ї та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про наявність та відсутність правопорушень та проявів асоціальної поведінки з боку прийомних дітей та прийомних батьків, про вжиті профілактичні заходи.

9. Покласти на прийомну сім’ю (інформація конфіденційна) персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, моральний та психічний розвиток дитини: (інформація конфіденційна)

10. Дане рішення направити до служби у справах дітей Донецької ОДА для відома та користування в роботі.

12. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль – на заступника міського голови-керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                               В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.